aktualizacja 

Córka Lary Gessler jest jej wierną kopią. Wszystko widać na zdjęciach

26

Lara Gessler doczekała się dwojga dzieci — Neny i Bernarda. Córka najbardziej znanej polskiej restauratorki postanowiła niedawno pochwalić się własnym zdjęciem z dzieciństwa. Kiedy zestawiła je z fotografią swojej pierworodnej, okazało się, że są do siebie bardzo podobne.

Córka Lary Gessler jest jej wierną kopią. Wszystko widać na zdjęciach
Lara Gessler jest szczęśliwą żoną i matką (AKPA, AKPA, Niemiec)

Lara Gessler nie od razu związała się z miłością swojego życia. Córka znanej restauratorki ma za sobą już jedno małżeństwo, które zakończyło się rozwodem. Na szczęście później trafiła na Piotra Szeląga — obecnego męża i zarazem ojca jej dzieci.

Lara Gessler wyglądała w dzieciństwie jak własna córeczka

Młoda mama chętnie chwali się fotkami pociech w mediach społecznościowych. Niedawno Lara Gessler opublikowała na InstaStory swoje własne zdjęcie z dzieciństwa. Co jednak zaskoczyło fanów, zestawiła je z fotografią małej Neny.

Użytkownikom Instagrama wystarczył szybki rzut okiem, by dostrzec ogromne podobieństwie między dziewczynkami. Mała Nena odziedziczyła po swojej mamie zarówno blond włosy, jak i kolor oczu. Nie można też nie wspomnieć o rysach twarzy.

Tak, moja córka jest do mnie podobna — podsumowała zestawione zdjęcia sama Lara Gessler.

Komentarz Lary Gessler nie obejmował wyłącznie potwierdzenia, że ją i córkę łączy fizyczne podobieństwo. Był on również formą odpowiedzi na zarzuty — wysuwane regularnie przez internautów — że mała Nena jest "córeczką tatusia" nie tylko w przenośni, ale i dosłownie.

Lara Gessler była zmuszona znosić komentarze, których autorzy przekonywali, że Nena jest podobna wyłącznie do taty. Teraz już nikt nie powinien mieć wątpliwości, że dziewczynka to naprawdę wierna kopia nie Piotra Szeląga, ale swojej sławnej mamy. Gessler niewątpliwie zależało, aby uciąć nieprzyjemne dla niej spekulacje raz na zawsze. Czas pokaże, czy odniosła sukces.

Zobacz także: Lara Gessler o zaręczynach mamy dowiedziała się z Instagrama: "Nie jestem zaskoczona"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić