Cristiano Ronaldo spotkał się z księciem Dubaju. Miejsce robi wrażenie

15

Cristiano Ronaldo spędził kilka dni w Dubaju, wykorzystując przerwę w rozgrywkach klubowych. Portugalczyk spotkał się m.in. z księciem Dubaju.

Cristiano Ronaldo spotkał się z księciem Dubaju. Miejsce robi wrażenie
Cristiano Ronaldo spotkał się z szejkiem Dubaju (Instagram)

Cristiano Ronaldo postanowił wykorzystać przerwę w rozgrywkach klubowych i wraz z rodziną udał się do Dubaju na krótkie wakacje. Portugalczyk regularnie publikował zdjęcia z tego wyjazdu w mediach społecznościowych. Widzieliśmy go wraz z rodziną na plaży, czy podczas spotkania z kibicami - w ramach Expo 2020.

W piątek Ronaldo spotkał się także z księciem Dubaju, szejkiem Hamdanem ibn Muhammadem Al Maktumem (zwanym również Fazzą). Obaj znają się już od lat. To nie było ich pierwsze spotkanie. Piłkarz dodał na Instagrama zdjęcie, które opisał krótko:

Zawsze dobrze cię widzieć, bracie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Szczególne wrażenie robi miejsce, w którym się spotkali. To Aura Skypool - kompleks basenowy zlokalizowany aż 200 metrów nad ziemią. To zarazem pierwszy i najwyżej położony basen 360-stopniowy na świecie.

Szejk zamieścił na Instagramie krótkie wideo, na którym widzimy go u boku Ronaldo. Pokazał też widok, jaki im towarzyszył tego dnia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ronaldo świetnie czuje się w Dubaju. Udowadnia to wpis, jaki zamieścił na koniec krótkich wakacji.

Dziękuję za dobry czas... Dziękuję za ciepłe uczucia... Dziękuję za zapewnienie najpiękniejszych rodzinnych chwil... Dubaj to mój drugi dom... - napisał.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Grzegorz Krychowiak zmieni dyscyplinę?! Do sieci trafiło wymowne wideo
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić