"Cudowne uczucie". Tak Pisarek wozi się autem za milion

361

Karolina Pisarek, odkąd znacznie poprawiła swój status materialny, chętnie chwali się nowymi, drogimi zabawkami i zainteresowaniami. W czwartkowe południe postawiła na przejażdżkę swoim niedawno nabytym autem za milion złotych. Oczywiście zdjęciem pochwaliła się w sieci.

"Cudowne uczucie". Tak Pisarek wozi się autem za milion
(Instagram)

Karolina Pisarek jest wziętą modelką i osobowością telewizyjną. Od niespełna roku jest szczęśliwie zakochana w Rogerze Salli - synu polskiego multimilionera.

Od tej pory nie przejmuje się pieniędzmi. Zmieniła też swoje zainteresowania. Już nie tylko modeling i telewizja kręcą 24-latkę, ale również boks, towarzyszenie przyszłemu mężowi gdy ten gra w padel, luksusowe podróże i...drogie samochody.

Jakiś czas temu pozwoliła sobie na spełnienie wieloletniego marzenia. Kupiła Audi R8 za milion złotych.

Jako mała dziewczynka, grająca w gry komputerowe z kuzynami zazwyczaj były to gry takie jak np. Need for Speed. Zawsze wybierałam jeden model auta- była to R8. To właśnie o niej marzyłam, jako o moim samochodzie. Kto by pomyślał, że moje życie się tak potoczy i dziś- jestem w stanie spełnić swoje kolejne marzenie z dzieciństwa. Pisząc to bardzo się wzruszam, bo jest to dla mnie bardzo ważny moment. Kolejny przykład, aby pracować na swoje marzenia, nie poddawać się, iść do celu. Dzięki determinacji, pracowitości, wytrwałości i cierpliwości mogę spełnić kolejne marzenie - pisała wówczas.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

I jeżdżenie spodobało jej się na tyle, że za każdym razem, gdy wsiada za kierownicę, chętnie chwali się tym sieci. Nieważne, czy w trasę bierze swoją "Żabkę", jak nazwała ukochany samochód, czy Porsche zakochanego w niej do szaleństwa Rogera.

W czwartkowe południe wzięła jednak swoje auto i pojechała w trasę. Fanom pokazała na InstaStories zdjęcie kierownicy, gdzie pierwsze skrzypce zagrały... cztery koła, czyli znak firmowy Audi. Taka do pożyje?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić