To rzadki widok. Olejnik publikuje zdjęcia z młodszym partnerem

163

Monika Olejnik to jedna z najsłynniejszych dziennikarek w Polsce. Prywatnie od 25 lat związana jest z o 15 lat młodszym dziennikarzem sportowym, Tomaszem Ziółkowskim. Choć partnera nie ukrywa, raczej nie dzieli się wspólnymi zdjęciami na co dzień. Z okazji walentynek zrobiła jednak wyjątek. Przy okazji nawiązała do sytuacji na świecie.

To rzadki widok. Olejnik publikuje zdjęcia z młodszym partnerem
Monika Olejnik z partnerem (Instagram)

Monika Olejnik jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej wpisy często są cytowane w prasie i na portalach.

Olejnik pokazuje partnera

Tym razem jednak pozwoliła sobie na trochę prywaty.

65-latka wstawiła niewidziane wcześniej zdjęcia z partnerem. Większość z nich jest z zagranicznych wojaży, na których widać, że oboje świetnie się razem bawią.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Trzeba przyznać, że Olejnik miała wyjątkowo romantyczny nastrój, wstawiając posta. Zdjęć wstawiła tyle, że powstała z nich mała galeria!

#sporadycznie niezbyt często zamieszczamy nasze zdjęcia #razem w mediach społecznościowych, ale jesteśmy RAZEM dłużej niż media społecznościowe istnieją #szaleństwo #love #przyjaźń - podpisała posta.

Ale dziennikarka pokazała się też z innej strony. Z początku można myśleć, że chodzi tylko o politykę, ale jak się doczyta wszystko (łącznie z hashtagami, które Olejnik szczególnie sobie upodobała), można dostrzec, że Monika Olejnik w ten dzień nie tylko otrzymuje miłość od partnera, ale również chętnie się nią dzieli z tymi, którzy na co dzień nie mogą jej aż tak doświadczyć.

Szczególnie dzisiaj i #codziennie jesteśmy myślami z WSZYSTKIMI, którzy mają złamane serca Nie zapominamy o tym, że sąd w Mińsku skazał na 2 lata kolonii karnej, Kaciarynę Andrejewą i Darię Czulcową z TV Biełsat. Pamiętamy jak o  jak o #wolność,o demokracje walczą Andrzej Poczobut i Aleksiej Nawalny. Pamiętamy o bohaterach z Białorusi. Myślami jesteśmy blisko UCHODŹCÓW - dodała.

Nie obyło się też bez nawiązania do pandemii. Podkreśliła, że to właśnie w tym czasie miłość jest szczególnie ważna.

Od początku pandemii przypominamy NIE #hejt tylko #życzliwość Zawsze nasze serca są blisko MEDYKÓW #owacjedlalekarzy #owacjedlanauczycieli #owacjedlasluzbyzdrowia - zakończyła.

Cóż, mówią, że "dostajesz tyle, co dajesz". Monika Olejnik musi być zatem mocno rozpieszczona przez partnera...

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić