Dagmara Kaźmierska ma narzeczonego! Potwierdziła plotki, kim jest jej ukochany?

27

Dagmara Kaźmierska postanowiła opowiedzieć o swoim życiu prywatnym. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl wyznała, że ma już narzeczonego! Co jeszcze wyjawiła?

Dagmara Kaźmierska ma narzeczonego! Potwierdziła plotki, kim jest jej ukochany?
Dagmara Kaźmierska (akpa)

Dagmara Kaźmierska cieszy się sporą popularnością. Duży rozgłos przyniósł jej program emitowany na antenie TTV "Królowe życia". Kaźmierska występuje w nim już od kilku lat.

Celebrytka raczej nie ukrywa życia prywatnego przed mediami. Wyjątek stanowi sfera uczuciowa. W tej materii jest dość skryta.

Czasami jednak potrafi się otworzyć. Tak było podczas jednego z ostatnich wywiadów, w którym wyjawiła, że jest zaręczona.

Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu... To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego - powiedziała w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Dagmara Kaźmierska szczera do bólu. "Ze mną ciężko wytrzymać"

Celebrytka podkreśliła również, że jest "ciężkim zawodnikiem". Czy gwiazda wyjawi fanom, kim jest jej ukochany? Mamy nadzieję, że tak. Na razie nie pozostawia adoratorom złudzeń:

Zresztą, kto by chciał takiego wariata jak ja. Ze mną ciężko wytrzymać. To musi ktoś przepalać tempo. Panowie, na mnie się nie piszcie, ja jestem ciężki zawodnik - podsumowała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić