Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera| 

Dagmara Kaźmierska pęka z dumy. Wyjawiła, co zrobił jej syn Conan

97

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że jest dumna z dokonań syna. Conan właśnie postanowił otworzyć poważny biznes. We Wrocławiu ruszyła jego lodziarnia - "Beza krówka". - Zapraszam na najpyszniejsze lody w Polsce - przekazała w mediach społecznościowych bohaterka "Królowych życia".

Dagmara Kaźmierska pęka z dumy. Wyjawiła, co zrobił jej syn Conan
Dagmara Kaźmierska ma powody do dumy. Zaprasza na lody (Instagram, queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność za sprawą programu "Królowe życia". Celebrytka na każdym kroku podkreśla, jak bardzo kocha syna, co można zaobserwować oglądając popularną produkcję. Conan często towarzyszy też matce na fotografiach publikowanych w mediach społecznościowych.

Dagmara Kaźmierska ma powody do dumy. Zaprasza na lody

Kaźmierska poświęciła swojej pociesze ostatni wpis na Instagramie, a miała ku temu bardzo ważny powód. Jak się okazało, Conan ruszył z poważnym biznesem. We Wrocławiu zaczęła działać lodziarnia, której właścicielem jest syn jednej z "królowych życia".

Conanek rusza z 'BEZNESEM'. Gratuluję, Synciu. A Was serdecznie zapraszam na najpyszniejsze lody w Polsce. Widzimy się, kochani, dziś pod lodziarnią na ul. Wojanowskiej 64 we Wrocławiu - napisała Dagmara Kaźmierska.

Z grafiki udostępnionej przez "królową życia" wynika, iż "Beza krówka" oferuje lody rzemieślnicze. Jedna porcja kosztuje 3 zł, a w tej cenie otrzymamy 70 g popularnych słodyczy.

"Bardzo zdolny chłopak", "w końcu odwiedzę Wrocław", "gratulacje mamusiu, że wychowałaś tak zdolnego i zaradnego synusia" - to tylko niektóre komentarze internautów, którzy bardzo pozytywnie zareagowali na pierwszy biznes Conana.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak na właściciela biznesu przystało, Conan Kaźmierski pojawił się na otwarciu nowej lodziarni we Wrocławiu. Osoby, które przybyły na ul. Wojanowską mogły liczyć, iż syn "królowej życia" sam nałoży im lody. Chętnych do tego nie brakowało. W kolejce po mrożony deser ustawiła się też sama Dagmara Kaźmierska.

Zobacz także: Szalony pościg w Zielonej Górze. Zobacz, co wyprawia kierowca Passata
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić