Justin Bieber prosi o modlitwy. Pokazał sparaliżowaną twarz

284

Justin Bieber odwołał najbliższe koncerty. Gwiazdor zdecydował się ujawnić opinii publicznej, dlaczego podjął taką decyzję. Na jego koncie na Instagramie pojawił się filmik, w którym zdradził, że ma poważne problemy ze zdrowiem.

Justin Bieber prosi o modlitwy. Pokazał sparaliżowaną twarz
Justin Bieber był zmuszony odwołać koncerty. Wyjawił powód (Instagram, Justin Bieber)

Justin Bieber nie wyjaśnił w opisie filmiku, dlaczego musiał odwołać koncerty. Zamiast tego piosenkarz zamieścił tam prośbę o uważne obejrzenie materiału, dołączając błagania o modlitwę i zapewniając o swojej miłości do fanów.

Ważne, proszę o obejrzenie! Kocham was i pamiętajcie o mnie w swoich modlitwach – napisał Justin Bieber w opisie zamieszczonego na Instagramie materiału.

Justin Bieber – choroba. Gwiazdor ma problemy ze zdrowiem

Gwiazdor wyjaśnił, że zmaga się z zespołem Ramsaya Hunta. To nietypowa postać półpaśca, która powoduje u chorego częściowy paraliż twarzy. Bieber zademonstrował, że nie może się w pełni uśmiechnąć, a nawet mrugać jednym okiem.

Jak widzicie, nie mogę mrugnąć tym okiem. Mogę uśmiechnąć się tylko jedną stroną twarzy... Tamta strona twarzy jest w pełni sparaliżowana – powiedział Bieber.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Bieber wytłumaczył fanom, że nerwy w jego uchu oraz twarzowe zostały zaatakowane przez wirusa. Do czasu, aż nie wróci do pełnej sprawności, nie będzie w stanie dawać koncertów i dlatego przełożył pierwsze trzy wydarzenia, które miały odbyć się w najbliższym tygodniu w ramach trasy Bieber's Justice World Tour

To wina wirusa, który atakuje nerwy w moim uchu i twarzowe, powodując paraliż mojej twarzy. Jak widać, to coś całkiem poważnego. Oczywiście chciałbym, żeby było inaczej, ale moje ciało daje mi znać, że muszę zwolnić – wyjaśnił.

Gwiazdor uspokoił fanów, że nie zamierza porzucać kariery muzycznej. Zapowiedział, że w najbliższym czasie skupi się na odpoczynku, relaksie oraz staraniach o powrót do zdrowia, aby znowu mógł dawać z siebie sto procent.

Mam nadzieję, że zrozumiecie. Wykorzystam ten czas na odpoczynek, relaks i powrót do siebie na sto procent, abym znowu mógł robić to, do czego się urodziłem – podsumował Bieber.
Zobacz także: Zobacz też: "Kto Pyta". Spotkała Justyna Biebera. Zdradza, co mu powiedziała
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić