Małgorzata Duży| 

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera. Czy to Jacek?

82

Dagmara Kaźmierska, znana z programu “Królowe Życia”, który wyświetlany jest na kanale TTV w końcu pokazała swojego partnera. Internauci spekulują, że wygląda jak jej ekranowy kolega, Jacek Wójcik.

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera. Czy to Jacek?
Dagmara Kaźmierska ujawniła, jak wygląda jej nowy partner (AKPA)

Duet znany z programu TTV z wielkiego przeniósł się na mały ekran. Przynajmniej tak twierdzą internauci. Dagmara Kaźmierska i Jacek Wójcik nie od dziś bawią telewidzów w całej Polsce. Para ma za sobą zarówno wzloty, jak i upadki.

Widzowie “Królowych Życia” mogli obserwować parę na zagranicznych wojażach. W TTV było również widać ogrom wsparcia, jakie Dagmarze Kaźmierskiej udzielił Jacek, tuż po jej wypadku samochodowym.

Wiele wskazuje na to, że Dagmara ma nowego partnera, którym jest... sobowtór Jacka. Skąd o tym wiadomo? Nic nie umknie czujnemu oku internautów.

Kilka dni temu na portalu TikTok na kanale Królowej Życia zostało opublikowane pewne nagranie. Można na nim zobaczyć nowego ukochanego Dagmary Kaźmierskiej. Tajemniczy mężczyzna przypominał wszystkim obecnym internautom jej ekranowego partnera. Do dziś po internecie krąży pytanie – czy nowy partner Dagmary nie przypomina wam Jacka?

Przy okazji streamingu, uczestniczka programu TTV podzieliła się zabawną historią.

“On dzisiaj mówi: zabiorę Cię do 5-gwiazdowego hotelu za granicę, tak powiedział. Ja wszystko zostawiłam, mówię pięć gwiazdek jest, mercedes cabrio, no to ja w samej sukience, wszystko mi kupi po drodze (...). Zabrał mnie do Czech, na plażę nudystów” - relacjonuje na nagraniu.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić