Danuta Holecka kłóciła się na wizji. Nie wytrzymała!

27

Co prawda Danuta Holecka nie pojawiła się w wydaniu "Wiadomości" z 12 grudnia, ale mimo to nie miała wolnego. Widzowie mogli ją zobaczyć w programie "Minęła 20" na antenie TVP Info. Działo się, oj działo!

Danuta Holecka kłóciła się na wizji. Nie wytrzymała!
Danuta Holecka pojawiła się w "Minęła 20" (TVP)

Już od kilku dni mówiło się o tym, że 12 grudnia może nastąpić definitywne pożegnanie Danuty Holeckiej z "Wiadomościami" TVP. Wiele osób postanowiło to zweryfikować. Doszło jednak do niespodzianki - główne wydanie programu poprowadziła bowiem Edyta Lewandowska.

Holecka została zaangażowana do prowadzenia "Minęła 20" na antenie TVP Info. Dyskutowano choćby na temat skandalicznego zachowania Grzegorza Brauna. Poseł Konfederacji chwycił za gaśnicę, którą zgasił świece chanukowe. Zdarzenie miało miejsce w sejmowym budynku.

O tym wybryku Brauna Holecka dyskutowała z Kazimierzem Kleiną z Koalicji Obywatelskiej, a także Kazimierzem Kukuckim z Nowej Lewicy. Oni zostali zaproszeni do studia. Poza tym przeprowadzono łączenie z dwoma posłami Zjednoczonej Prawicy - oni obecni byli w sejmie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trzaskowski o priorytetach nowego rządu. "Wreszcie wróci normalność"

W trakcie debaty o haniebnym czynie Grzegorza Brauna wspomniano sytuację z Joanną Scheuring-Wielgus w roli głównej. Ona weszła z transparentem do kościoła.

Danuta Holecka się zagotowała!

Kukucki natychmiast interweniował. Zauważył, że trudno to porównać z tym, co zrobił Braun, bo posłanka chciała nagłośnić aferę pedofilską. Wówczas Holecka mocno się zagotowała!

Ale co mi pan wmawia, jestem na mszy i stają ludzie na środku... Nie przyjmuję tego tłumaczenia, lepiej, żeby pan powiedział: "Ja potępiam wszystkie akty tego typu" - powiedziała.
Czasy, kiedy pani mogła mówić politykom, co mają myśleć i mówić, już się skończyły - ripostował Kukucki.

Holecka zasugerowała, że Braun mógł czuć się bezkarny przez - jak to określiła - tolerowanie jego wybryków przez nową większość. Przypominała też, że poseł Konfederacji wielokrotnie nie szczędził krytyki Elżbiecie Witek.

To nie jest pierwszy jego wybryk. Może za bardzo to tolerowaliście, gdy byliście w opozycji jeszcze do wczoraj? Jak poseł Braun stał i składał krytykę na marszałek Witek to jakoś nie widziałam protestów ze strony opozycji - zaznaczała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić