aktualizacja 

Wystawiła w sieci ubranka po synku. Trudno uwierzyć, co ją spotkało

33

Oddała ubranka dla dziecka młodej mamie w potrzebie, tamta wystawiła je za 40 złotych na portalu sprzedażowym. Historia z facebookowej grupy wymiankowej z Bydgoszczy rozpoczęła dyskusję na temat zaufania i pomagania w sieci.

Wystawiła w sieci ubranka po synku. Trudno uwierzyć, co ją spotkało
Wystawiła w sieci ubranka po synku, spotkało ją rozczarowanie (Pixabay)

Historię mamy, która chciała oddać ciuchy po swoim maluszku opisuje Gazeta Pomorska. Kobieta wystawiła zdjęcie niemowlęcych ubranek na jednej z grup dla rodziców w internecie. Chciała, aby rzeczy mogły posłużyć kolejnemu dziecku.

Pod jej postem zgłosiło się wiele chętnych, ale wystawiającą rzeczy najbardziej poruszył jeden z wpisów. Kobieta prosiła o ubranka tłumacząc, że będą idealne dla jej synka, sama przedstawiała się jako młoda matka w potrzebie, która nie może liczyć na wsparcie partnera.

Ciesząc się, że może w ten sposób przynieść realną pomoc innej kobiecie, oddająca ubranka matka zamknęła wątek na grupie i oddała ubrania potrzebującej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Finał WOŚP bez wsparcia TVP. Szymon Majewski: Napiszę list do prezesa

Kilka dni później na jednej z lokalnych grup sprzedażowych znalazła wystawione swoje rzeczy. Kobieta, która podawała się za potrzebująca młodą matkę wystawiła je za 40 złotych, prosiła też o pokrycie kosztów przesyłki, ten fakt odnotowały inne obecne na grupie matki i nie pozostawiły bez komentarza.

Kobieta włączyła się w dyskusję pod postem tłumacząc, że skoro dostała rzeczy to może z nimi zrobić to, co zechce. Szybko jednak zareagowały inne oburzone kobiety.

Dostała pani ciuszki dlatego, że przedstawiła się jako samotna, biedna matka, a nią pani nie jest. Gdyby pani dziecku naprawdę brakowało rzeczy, nie wystawiłaby ich pani na sprzedaż - napisały.
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić