aktualizacja 

Dorastali w willi Playboya. Kim dziś są i co robią dzieci Hugh Hefnera?

2

Najsłynniejszy celebryta wszech czasów doczekał się w sumie czwórki dzieci. Choć Hugh Hefner zmarł już 6 lat temu, to niektórzy jego potomkowie wciąż starają się podtrzymywać dziedzictwo ojca. Sprawdziliśmy, czym się dzisiaj zajmują.

Dorastali w willi Playboya. Kim dziś są i co robią dzieci Hugh Hefnera?
Każde z dzieci Hugh Hefnera miało swój pomysł na życie (Wikimedia Commons)

Nie każdy wie, że Hugh Hefner zaczynał jako rysownik kreskówek i copywriter. Magazyn "Playboy" założył w 1953 roku. Z kolei w 1971 r. stworzył słynną willę Playboya w Los Angeles, w której zamieszkały króliczki Playboya. Sam Hefner ożenił się trzykrotnie.

Dzieci Hefnera były starsze od króliczków Playboya

Pierwszych dzieci Hefner doczekał się z Mildred Williams Gunn, którą poślubił w 1949 roku. Christie urodziła się w 1952 roku a David w 1955 roku. Z kolejną żoną, Kimberly Conrad, doczekał się dwóch synów - Marstona (ur. 1990 r.) i Coopera (ur. 1991 r.).

Christie w wieku 23 lat została prezesem Playboy Enterprises, a następnie dyrektorem generalnym. Stanowisko porzuciła po 20 latach na rzecz działalności charytatywnej. Nigdy jednak nie mówiła źle o środowisku, w jakim przebywał Hugh Hefner.

Modelki były tak samo szanowane, jak dziennikarze czy inni współpracownicy magazynu - mówiła w jednym z wywiadów.

Burzliwe losy synów Hefnera

Po śmierci Hugh Hefnera jego majątek został rozdzielony między jego dzieci.

David Hefner nie zdecydował się na związanie zawodowo z "Playboyem". Strzeże swojej prywatności, nie pokazuje się na "ściankach". Wiadomo, że wcześniej zajmował się doradztwem komputerowym, a w 2010 roku był producentem filmu "Forgotten Pills".

Marston z kolei w 2012 r. pod zarzutem przemocy domowej trafił do aresztu. Obecnie jest pisarzem i założycielem "Young Magazine". Ma też konto na OnlyFans.

Najbliżej dziedzictwa Hugh Hefnera znajduje się jego najmłodszy syn, Cooper, który po śmierci ojca został dyrektorem kreatywnym Playboy Enterprises. Prywatnie jest mężem aktorki Scarlett Byrne, z którą ma troje dzieci.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić