David Hasselhoff w Polsce. Światowa gwiazda nocuje w luksusowym pałacu

559

W weekend sieć obiegło zdjęcie Davida Hasselhoffa, który wybrał się na wycieczkę rowerową w miejscowości Karpniki na Dolnym Śląsku. Aktor zatrzymał się na kilka dni w okolicach Jeleniej Góry, gdzie kręcono zdjęcia do nowego serialu. Redakcji o2.pl udało się ustalić szczegóły jego pobytu w Polsce.

David Hasselhoff w Polsce. Światowa gwiazda nocuje w luksusowym pałacu
David Hasselhoff był w Polsce. Znamy szczegóły (Twitter)

Zdjęcie Davida Hasselhoffa z przejażdżki rowerowej po polskiej wsi wywołało prawdziwe poruszenie w sieci. "Żyję pełnią życia, pracując przy nowym serialu w Polsce" - napisał słynny amerykański aktor na Twitterze.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

David Hasselhoff w Polsce. Znamy szczegóły pobytu

Aktor znany najbardziej z roli Mitcha Buchannona w "Słonecznym Patrolu" spędził ostatnie dni w okolicach Jeleniej Góry, gdzie w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida trwały zdjęcia do międzynarodowej produkcji "Ze Network". Nagrania w teatrze zakończyły się 5 września, a w poniedziałek 6 września przeniosły się do Pałacu Schaffgotschów w Cieplicach.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Hasselhoff przebywa w Polsce już od jakiegoś czasu, ale jak udało się ustalić o2.pl, pobyt gwiazdora w Jeleniej Górze był utrzymywany w dyskrecji, by zapewnić spokojną atmosferę podczas kręcenia serialu. O jego wizycie teatr oficjalnie poinformował dopiero po zakończeniu zdjęć.

Hasselhoff nocuje w luksusowym pałacu

Jak ustaliliśmy, David Hasselhoff zatrzymał się w luksusowym pałacu w Karpnikach, usytuowanym w odległości około 15 km od Jeleniej Góry. To 5-gwiadkowy hotel, mieszczący się w XV-wiecznym zamku otoczonym fosą.

Warunki w hotelu są niewątpliwie godne gwiazdy światowego formatu. Nagrodzony na międzynarodowej gali innowacji hotel oferuje noclegi w perfekcyjnie odrestaurowanych, nawiązujących do dawnego wyposażenia zamkowego pokojach. Obiekt położony jest nad malowniczymi stawami. Ceny noclegu w zamku wahają się między 390 a 990 zł za osobę.

Hasselhoff w Polsce. "Bardzo mu się tu podoba"

Hasselhoff spotkał się m.in. z prezydentem Jeleniej Góry Jerzym Łużniakiem. - Zapewniał, że bardzo mu się tu podoba. Nie wiem, czy mówił to jedynie z grzeczności, ale skoro jeździł rowerem po okolicach, to chyba oznacza, że rzeczywiście mu się tu podobało - komentuje w rozmowie z o2.pl Cezariusz Wiklik, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

David Hasselhoff zostawił miastu pamiątki, które zostaną przeznaczone na cele charytatywne. - Wspólnie z Davidem Hasselhoffem planujemy niespodziankę związaną z najbliższym styczniowym finałem WOŚP w roku 2022. Ale o tym szerzej napiszę w kolejnych dniach - oświadczył prezydent Jerzy Łużniak.

Zobacz także: Klaudia Halejcio rozwiewa plotki o sztabie praczek i sprzątaczek
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić