aktualizacja 

Dawno go nie widzieli. Daniel Olbrychski powrócił po 8 latach przerwy

34

W programie śniadaniowym "Pytanie na śniadanie" mieliśmy okazję zobaczyć Daniela Olbrychskiego, który po ośmiu latach wrócił na antenę TVP. Gość programu pochwalił się najważniejszymi osiągnięciami aktorskimi oraz planami na przyszłość. Olbrychski z uśmiechem wyraził swoje szczęście, że po długiej przerwie ponownie może pojawić się w tej stacji.

Dawno go nie widzieli. Daniel Olbrychski powrócił po 8 latach przerwy
Daniel Olbrychski pojawił się we wtorek na Woronicza po prawie 8 latach nieobecności na antenie TVP (Pytanie na śniadanie, TVP)

Wizyta aktora w "Pytaniu na śniadanie" miała miejsce we wtorek, tuż przed godziną dziesiątą. Rozmawiano o jego wybitnych rolach, zarówno teatralnych, jak i filmowych. Prowadzący program, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, wyrazili swoje zadowolenie, że mogą gościć Olbrychskiego po tak długiej nieobecności.

78-letni artysta, nadal aktywny zawodowo, zdradził szczegóły swojego najnowszego projektu teatralnego. Wcieli się on w postać znanego impresjonisty, Claude'a Moneta, starając się jak najlepiej oddać jego fizyczność. W tym celu aktor zapuścił brodę, którą dumnie prezentował widzom.

To malarz, który jakby powiedział Wajda, malował piórkiem flaminga, a miał wygląd takiego starego, spasionego wikinga - opowiadał z przymrużeniem oka Olbrychski o swojej teatralnej kreacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Zakościelny o powrocie serialu "Kryminalni". "Dostałem taką propozycję"

W programie "Pytanie na śniadanie" Daniel Olbrychski nie tylko dzielił się wspomnieniami, ale też opowiadał o współpracy z Angeliną Jolie przy filmie "Salt". W trakcie opowieści o hollywoodzkiej gwiazdzie, niespodziewanie przerwał i zwrócił się z uśmiechem do operatorów.

Chcę pomachać kamerzystom. Nie widzieliśmy się osiem lat, ale mam nadzieję, że teraz będziemy się widywali częściej - rzekł z entuzjazmem Olbrychski, zwracając się do dawnych znajomych za kamerami.


Z podobnym optymizmem zareagowali internauci na powrót Olbrychskiego do TVP, dzieląc się swoimi wrażeniami na profilu programu na Facebooku.

"Fantastyczna rozmowa, chciałoby się słuchać bez końca", "W końcu wraca wysmakowana kultura, tak trzymać, brawo ekipa PNŚ" - komentowali niektórzy, choć jak to bywa, nie każdemu odpowiadały ostatnie zmiany w programie.

Autor: ASD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić