Wolontariuszki WOŚP w szoku. To on wrzucił do puszki 100 tysięcy złotych

109

Niesamowita historia z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie. Do wolontariuszki podszedł mężczyzna z walizką i poprosił o dyskrecję. Okazało się, że chce "wrzucić" do puszki 100 tysięcy złotych. Mężczyzna po kilku godzinach ujawni się w sieci.

Wolontariuszki WOŚP w szoku. To on wrzucił do puszki 100 tysięcy złotych
Tajemniczy darczyńca wpłacił na WOŚP zawrotną sumę pieniędzy (Adobe Stock, Facebook, Krakow.pl)

To jedna z tych historii, o których wolontariuszki Ola i Renata, które kwestowały na rzecz WOŚP wraz ze swoimi psimi przyjaciółmi, będą pamiętały długo.

Do jednej z dziewczyn stojącej z puszką WOŚP i golden retriverem podszedł mężczyzna z walizką pieniędzy i poprosił ją o rozmowę na stronie. W to, co wydarzyło się potem, aż trudno uwierzyć.

Podszedł do mnie starszy pan, poprosił o dyskrecję i że chce porozmawiać na uboczu - relacjonowała rozemocjonowana wolontariuszka w rozmowie z dziennikarzami lokalnego portalu Krakow.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Może grzmieć, może padać, ale to jest Pol'and'Rock". Tłumy na festiwalu

Okazało się, że mężczyzna ma do oddania pokaźną sumę i nie chce robić tego na forum. - Później jak zaczęliśmy wkładać pieniądze do puszki, okazało się, że się tam nie zmieszczą, więc mąż pobiegł po najbliższych zaprzyjaźnionych wolontariuszy - opowiada jedna z wolontariuszek..

Jakie to uczucie trzymać taką sumę pieniędzy? Obie kobiety zgodnie przyznają, że cała sytuacja to było "coś niesamowitego".

- Nawet nie wiedziałam co powiedzieć - druga z wolontariuszek nie kryje emocji, a Renata dodaje, że darczyńca wrzucone do puszki pieniądze odkładał przez ostatnie trzy lata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Internauci spekulowali, że tajemniczym darczyńcą jest znany z podobnych akcji youtuber Budda. Ich podejrzenia okazały się słuszne, a mężczyzna ujawnił się w kilka godzin po akcji na swoim kanale Youtube.

To nie pierwsza tego typu akcja youtubera. w Poprzednich latach Budda dał na WOŚP 70 tysięcy złotych. - Masz wielkie serce, Kamil - piszą zachwyceni komentujący.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić