o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|

Disco polo dało mu życie w luksusie. Tak mieszka gwiazdor "Bayer Full"

77
Podziel się

Sławomir Świerzyński zrobił karierę, której wielu może mu pozazdrościć. Dzięki disco polo dorobił się wielkiego domu, stadniny koni, a nawet jachtu. Zobacz jak mieszka lider "Bayer Full".

Disco polo dało mu życie w luksusie. Tak mieszka gwiazdor "Bayer Full"
Sławomir Świerzyński na premierze filmu "Zenek" (ONS)
bDyKBNxh

Disco polo przez wielu jest wyśmiewane, ale ten gatunek muzyczny jest kurą znoszącą złote jajka. Jedną z największych gwiazd w Polsce jest Sławomir Świerzyński, który od wielu lat jest liderem zespołu "Bayer Full".

Tak mieszka Sławomir Świerzyński z "Bayer Full"

Świerzyński dorobił się fortuny. Przez całą karierę jego zespół sprzedał prawie 20 mln płyt. Cały czas jest rozchwytywany i co roku gra mnóstwo koncertów. Dzięki temu może sobie pozwolić na życie w luksusie.

bDyKBNxj

Gwiazdor disco polo posiada gospodarstwo rolne w miejscowości Wola Łącka (woj. mazowieckie). To tam na co dzień mieszka. W domu ma m.in. imponującą kolekcję własnych płyt.

bDyKBNxp

Muzyk posiada także własną stadninę koni. W dodatku ma kolekcję dorożek i powozów, które wypożycza. To nie wszystko, bo jest także właścicielem jachtu, na którym lubi wypoczywać.

Zobacz także: Lider Bayer Full pokazał swoją posiadłość

Świerzyński w ostatnich dniach znalazł się na tapecie, gdy przyznano mu ponad pół miliona złotych z Funduszu Wsparcia Kultury. Potem głośno było o jego wypowiedzi na temat zespołu "Kult". Na koniec wybuchła afera o konia, którą nagłośnił Marcin Różalski.

bDyKBNxq
bDyKBNxK
KOMENTARZE
(77)
Finansista
2 miesiące temu
Widać, że ledwo mu na jedzenie starcza. Dotacja mu się należała zdecydowanie bardziej niż podwyżki dla medyków.
Elo
2 miesiące temu
Ale to że oszukiwał w zeznaniach podatkowych to już nikt nie napisze...
Mckcpco
2 miesiące temu
I dlatevo potrzebuje dotacji. Proste. A co? W szopie ma mieszkać???
bDyKBNxL
Przemo
2 miesiące temu
Skoro rząd tak lekką ręką rozdaję kasę artystom, bo rekompensuje im straty w ich twórczości przez covid19 to my też zwykli obywatele chcemy rekompensaty za straconą pracę przez covid19,za straconą szkołę dla dzieci bo zdalne nauczanie to nie wypał,za brak możliwości normalnego leczenia,za brak możliwości załatwienia spraw urzędowych w urzędach, my zwykli obywatele więcej straciliśmy niż ci pseudo artyści.
głos rozsądku
2 miesiące temu
Nie rozumiem po co dawać dotacje ludziom żyjącym w luksusach.A tak nawiasem mówiąc lekarze do biedaków też nie należą. Z tą pracowitością i szlachetnością jest też bardzo różnie.Sami po części odpowiadają za bałagan w służbie zdrowia. Jak już się mówi to trzeba mówić prawdę do końca. To jest przedstawić temat rzetelnie. W najgorszej sytuacji są pacjenci.Mają tylko płacić i płacić.
Najnowsze komentarze (77)
Misiek
1 tyg. temu
Bajer! Bajer! Bajer! Po co się trudzić ? Można przywłaszczyć cudze!
asa, kasa
3 tyg. temu
Operację na CITO (zamknięcie tętnicy) wyznaczono mi w Gdańsku za ROK ! (pazdziernik 2021) bo NIE MA ŚRODKÓW! NIe ma, bo ten nierząd je WYRZUCA! To jest defraudacja połączona z ludobójstwem! Precz z tym nierządem!
Aga2222
2 miesiące temu
Kochani, badzcie madrzy w kolejnych wyborach i odsunce PIS od wladzy. Idzcie na wybory. To skandaliczna partia, ktora musi zniknac.
Takie
2 miesiące temu
Niesympatyczny facet A zaraz po nim jest ta Naróżna
Kaczuszka
2 miesiące temu
OK fajnie, ale dlaczego to z moich (naszych podatków). PIS dotuje, a zwykli ludzie umierają w ciszy...
gosc
2 miesiące temu
Tak takim biedaką to dają ,to oni powinni jeszcze dać na tych co ciężko przechodzą korona wirusa dla ich żon dzieci ,a tym co na prawdę by się kasa przydała to nie niestety nic nie dadzą.
231
2 miesiące temu
POMIMO BOGACTWA WYCIĄGA ŁAPSKA PO DOTACJE.TO JEST NIE MORALNE.
Zbyszek
2 miesiące temu
Puccini wspolczesny dotacje rolnicze panstwa za majteczki to nie halka
bDyKBNxD
Robson
2 miesiące temu
A o dotacje łapy wyciąga, pewnie mu niestacza na życie do pierwszego. Bierze wzór z Gowina biedoty. Tamtemu też brakuje. Trzeba mieć tupet bo sumienia to już dawno nie macie.
miki
2 miesiące temu
Nie rozumiem jak można słuchać jego piosenek.A te teksty,, słowa masakra.
Ewa
2 miesiące temu
Gościa nie trawię ale pisanie o luksusach bo ma dom konie i bryczki to trochę przesada, a w disco polo jest wiele innych duuuuuuuuzo lepszych artystów
szansa
2 miesiące temu
DZIWIĘ SIE ZE WOLA O DOTACJE,A OBNOSI SIE BOGACTWEM,PO TYLU LATACH SPIEWANIA POWINIEN MIEC STODOLE WYPCHANA BANKNOTAMI..ZAUWAZAM ZE TERAZ ZENEK NA DRUGIM MIEJSCU ,A ŚWIERZYŃSKI BRYLUJE NA PORTALACH..TRZEBA SIE PROMOWAC ..CIEKAWE ILE PLACI ZA SPONSOROWANIE SWEGO WIZERUNKU..NIEDLUGO W REKLAMACH GO ZOBACZYMY JAK ZENKA ..ZAZDROSC NIE ZNA GRANIC..
Babcia
2 miesiące temu
Takim bogaczom PiS rozdaje nasze podatki. A 500plus już dawno galopujaca inflacja zjadła.
mns
2 miesiące temu
przestańcie szczuć na ludzi. Ukradł coś komuś ? Pracował to ma !!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić