Robert Czykiel| 
aktualizacja 

Disco polo dało mu życie w luksusie. Tak mieszka gwiazdor "Bayer Full"

103

Sławomir Świerzyński zrobił karierę, której wielu może mu pozazdrościć. Dzięki disco polo dorobił się wielkiego domu, stadniny koni, a nawet jachtu. Zobacz jak mieszka lider "Bayer Full".

Disco polo dało mu życie w luksusie. Tak mieszka gwiazdor "Bayer Full"
Sławomir Świerzyński na premierze filmu "Zenek" (ONS)

Disco polo przez wielu jest wyśmiewane, ale ten gatunek muzyczny jest kurą znoszącą złote jajka. Jedną z największych gwiazd w Polsce jest Sławomir Świerzyński, który od wielu lat jest liderem zespołu "Bayer Full".

Tak mieszka Sławomir Świerzyński z "Bayer Full"

Świerzyński dorobił się fortuny. Przez całą karierę jego zespół sprzedał prawie 20 mln płyt. Cały czas jest rozchwytywany i co roku gra mnóstwo koncertów. Dzięki temu może sobie pozwolić na życie w luksusie.

Gwiazdor disco polo posiada gospodarstwo rolne w miejscowości Wola Łącka (woj. mazowieckie). To tam na co dzień mieszka. W domu ma m.in. imponującą kolekcję własnych płyt.

Muzyk posiada także własną stadninę koni. W dodatku ma kolekcję dorożek i powozów, które wypożycza. To nie wszystko, bo jest także właścicielem jachtu, na którym lubi wypoczywać.

Zobacz także: Lider Bayer Full pokazał swoją posiadłość

Świerzyński w ostatnich dniach znalazł się na tapecie, gdy przyznano mu ponad pół miliona złotych z Funduszu Wsparcia Kultury. Potem głośno było o jego wypowiedzi na temat zespołu "Kult". Na koniec wybuchła afera o konia, którą nagłośnił Marcin Różalski.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić