BOB| 

Doda gotowa na start w Eurowizji. TVP jednak musi spełnić jej warunki

2

Polacy od lat czekają na wielki sukces w Eurowizji. Pojawił się więc pomysł, aby za rok w konkursie wystartowała Doda. Ona jest chętna, ale...

Doda gotowa na start w Eurowizji. TVP jednak musi spełnić jej warunki
Doda chce zaśpiewać na Eurowizji (AKPA)

W tym roku Rafał Brzozowski reprezentował Polskę w konkursie piosenki Eurowizja. Skończyło się klapą. Nasz piosenkarz w swoim półfinale otrzymał zaledwie 35 punktów, przez co zajął 14. miejsce, które nie dało mu awansu do finału. Pojawiły się więc głosy, że czas na wielką gwiazdę.

Doda i Eurowizja? TVP poznało warunki

Wielu fanów chce, aby za rok do Włoch pojechała Doda. Dorota Rabczewska skomentowała ten pomysł na Instagramie. Okazuje się, że jest otwarta na start w Eurowizji.

37-latka jednak stawia konkretne warunki, które musiałaby spełnić TVP. Pierwszy dotyczy wyboru piosenki, która wykonałaby w trakcie konkursu.

Chciałabym przede wszystkim przygotować dwie piosenki, z których wy, czyli Polacy mieliby wybrać, która jedzie na Eurowizję. Nie narzucałabym utworu, tylko wybrała dwie piosenki, z których byście wybrali - tłumaczy.

To jednak nie wszystko. Dodzie marzy się występ na światowym poziomie. Twierdzi, że to jest możliwe wyłącznie z ludźmi, których sama dobierze.

Następnie chciałabym wybrać reżysera show i mieć określony budżet na mój występ i ekipę taką, którą sama bym wskazała. Z całym szacunkiem do tej narzucanej ekipy, ja bym chciała, żeby to było na światowym, europejskim poziomie. Jestem w stanie pójść na wiele kompromisów, ale w tym przypadku, jeśli mam się za to zabierać i robić to dla innych, chciałabym, żeby te warunki były spełnione - dodaje.

Ciekawe, co na to TVP. Może po tegorocznej porażce Brzozowskiego przyjdzie czas na wielką gwiazdę.

Zobacz także: Fani martwią się o Dodę. Boją się, że przesadza z odchudzaniem
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić