Edyta Górniak zareagowała na porażkę Rafała Brzozowskiego. Krótki komentarz

254

Dla Rafała Brzozowskiego Eurowizja 2021 już się zakończyła. Reprezentant Polski odpadł w czwartkowym ćwierćfinale. Jak na to niepowodzenie zareagowała Edyta Górniak, która w 1994 roku osiągnęła najlepszy wynik w historii polskiej piosenki na Eurowizji?

Edyta Górniak zareagowała na porażkę Rafała Brzozowskiego. Krótki komentarz
Rafał Brzozowski i Edyta Górniak (akpa, Getty Images)

1994 rok Edyta Górniak zapamięta do końca życia. Wówczas na deskach Point Theatre w Dublinie wykonała utwór "To nie ja" i zajęła drugie miejsce w Eurowizji. Żaden inny reprezentant Polski nie osiągnął czegoś takiego.

Przed tegoroczną Eurowizją Górniak udzieliła rad Rafałowi Brzozowskiemu. Spędziła razem z nim majówkę w Zakopanem, gdzie wspólnie pracowali nad utworem "The Ride".

Jak Edyta zaprasza, to nie wypada odmówić. Poza tym to ogromny zaszczyt. Widzę, że ona podeszła bardzo profesjonalnie do mojego występu i chce mi pomóc. Aż jestem w szoku, że mnie do siebie zaprosiła w swoje ukochane góry. Bardzo to doceniam - przyznawał Rafał Brzozowski w rozmowie z "Faktem".

Eurowizja 2021. Edyta Górniak: Aj, szkoda

Podczas czwartkowego półfinału Eurowizji Edyta Górniak prowadziła transmisję na żywo na Instagramie. Bawiła się tak doskonale, że aż... przegapiła występ Rafała Brzozowskiego!

O niepowodzeniu reprezentanta Polski dowiedziała się z... komentarzy. - Dzisiaj był półfinał? Odpadł Rafałek? Aj, szkoda - mówiła Edyta.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić