Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Edyta Górniak zareagowała na porażkę Rafała Brzozowskiego. Krótki komentarz

124
Podziel się:

Dla Rafała Brzozowskiego Eurowizja 2021 już się zakończyła. Reprezentant Polski odpadł w czwartkowym ćwierćfinale. Jak na to niepowodzenie zareagowała Edyta Górniak, która w 1994 roku osiągnęła najlepszy wynik w historii polskiej piosenki na Eurowizji?

Edyta Górniak zareagowała na porażkę Rafała Brzozowskiego. Krótki komentarz
Rafał Brzozowski i Edyta Górniak (akpa, Getty Images)

1994 rok Edyta Górniak zapamięta do końca życia. Wówczas na deskach Point Theatre w Dublinie wykonała utwór "To nie ja" i zajęła drugie miejsce w Eurowizji. Żaden inny reprezentant Polski nie osiągnął czegoś takiego.

Przed tegoroczną Eurowizją Górniak udzieliła rad Rafałowi Brzozowskiemu. Spędziła razem z nim majówkę w Zakopanem, gdzie wspólnie pracowali nad utworem "The Ride".

Jak Edyta zaprasza, to nie wypada odmówić. Poza tym to ogromny zaszczyt. Widzę, że ona podeszła bardzo profesjonalnie do mojego występu i chce mi pomóc. Aż jestem w szoku, że mnie do siebie zaprosiła w swoje ukochane góry. Bardzo to doceniam - przyznawał Rafał Brzozowski w rozmowie z "Faktem".

Eurowizja 2021. Edyta Górniak: Aj, szkoda

Podczas czwartkowego półfinału Eurowizji Edyta Górniak prowadziła transmisję na żywo na Instagramie. Bawiła się tak doskonale, że aż... przegapiła występ Rafała Brzozowskiego!

O niepowodzeniu reprezentanta Polski dowiedziała się z... komentarzy. - Dzisiaj był półfinał? Odpadł Rafałek? Aj, szkoda - mówiła Edyta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(124)
Banek
rok temu
Jak można takie bez talencie wysłać na Eurowizję. To tylko PIS mógł zrobić
Normalny.
rok temu
Pani Edyta osiągnęła sukces bo/mimo zaśpiewała po polsku!A tu "reprezentant" NARODOWEJ!!! tv? coś "kluskał"?
Wilk
rok temu
OOOO?!!! Górniak o sobie przypomniała.... Przypominam sobie!
hahaha
rok temu
Ronnie Ferrari by się sprawdził. Tylko musiałby się nauczyć zachowywać. Unia dopuszcza tylko macanie w szkole, nie w kościele.
Wilk
rok temu
Współpraca z TVP-PIS na szczeblu europejskim zawsze musi skończyć się porażką!!!!!!!!!!!!!!! Teraz Brzozowski niech spróbuje na weselach!
Elżbieta Mich...
rok temu
Panie Rafale Ja lubię jak Pan śpiewa,a komu się nie podoba niech nie słucha
Polka
rok temu
Z Eurowizja w Polsce jest jak z piłką nożną. Jeden Grzegorz Lato, jedna Edyta Górniak i to koniec sukcesów.
Bea67
rok temu
To było do przewidzenia. Nie mogli wysłać Sanah albo Podsiadło.
Ewa568
rok temu
P RAFALE pan ma śpiewać dla Polaków a nie dla obcych śpiewa Pan b ładnie i tak trzymać
Gośćxxxx
rok temu
Panie Rafale, ta publika potrzebuje igrzysk a nie normalnych wykonawców. Z szacunkiem ale w tym czasie Edzia też by odpadła w przedbiegach. Gbyby norogala wysłali ???
Jak ABBA:
rok temu
Hologram Krawczyka wyślemy na Ełro za rok i Gran Pryx murowana.
Jonasz
rok temu
Czy cała "lewa strona UE" ma nieuleczalną obsesję, na punkcie "mocy szatana i demonów"? Dlaczego przy każdej możliwej okazji większość europejskich "artystów", całkiem jawnie i publicznie oddaje cześć tym niegodziwym duchom? Moim zdaniem, właśnie dlatego było to niemożliwe, aby odniósł sukces nasz Artysta, reprezentujący "prawą stronę", choćby niewiadomo jak bardzo się starał? Zastanawiam się tylko, czy oni sami z siebie tworzą te widowiska (odwołujące się wprost do symboli satanistycznych) czy na czyjeś konkretne, polityczne zamówienie? Czy naprawdę nie zauważacie jawnego bezeceństwa, przy każdej możliwej okazji, a teraz podczas Eurowizji? Niestety, ale czujność Chrześcijan (zwłaszcza poprzez materializm) została już uśpiona do tego stopnia, że spełnia się proroctwo które mówi: ‚Słuchając, będziecie słyszeć, ale na pewno nie pojmiecie sensu; i patrząc, będziecie patrzeć, ale na pewno nie będziecie widzieć. Bo serce tego ludu stało się nieczułe i uszami swymi usłyszeli, nie reagując, i zamknęli swe oczy, żeby czasem nie widzieć swymi oczami i nie słyszeć swymi uszami, i nie pojąć sensu swymi sercami, i nie zawrócić, i żebym ich nie uzdrowił" Spełniło się również wtedy, gdy czołowi przywódcy szwajcarscy i europejscy, w tym kanclerz Niemiec, prezydent Francji, premier Włoch, premier Liechtensteinu, i kanclerz Austrii wzięli udział w otwarciu najdłuższego i najgłębszego na świecie tunelu kolejowego, ciągnącego się 57 km pod Alpami. Historyczne wydarzenie przyćmiła wówczas bardzo wulgarna i satanistyczna ceremonia. Skąpo ubrani tancerze i tancerki wulgarnie symulowali akty homoseksualne. Tancerze oddawali cześć osobnikowi z głową kozy, uosabiającemu szatana. Skandalicznemu „widowisku” towarzyszyła wyjątkowo niemiła, kakofoniczna muzyka, przerażający płacz i krzyki. Demoniczne postaci symulowały akty seksualne z męskimi i żeńskimi tancerzami, z których wielu wyglądało jak androgeniczne postaci. Na dużym ekranie wyświetlano oblicze demona z kręgiem oczu rzucających napastliwe spojrzenie... Jeśli nie wierzycie, to czym prędzej sami zobaczcie (filmy pokazujące w całości to "wydarzenie" są jeszcze dostępne w necie, szukajcie a znajdziecie).
Polak
rok temu
Prędzej zamkną TVN niż Turów
Patriota
rok temu
TVN24 ręce precz od Turowa !!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić