aktualizacja 

Doda usłyszała wulgarny tekst. Tej riposty 70-latek się nie spodziewał

470

Dorota Rabczewska wzięła udział w Earth Festival 2022. Wydarzenie odbyło się w Uniejowie. Doda zaprezentowała się podczas trzeciego dnia imprezy. Przy okazji odniosła się też do bardzo nieprzyjemne sytuacji, jaka miała miejsce w trakcie innego eventu.

Doda usłyszała wulgarny tekst. Tej riposty 70-latek się nie spodziewał
Doda (AKPA)

Doda niezmiennie cieszy się olbrzymią popularnością. Dorota Rabczewska ma wyjątkowy styl bycia. Słynie z tego, że praktycznie zawsze mówi to, co myśli. Doda raczej nie umie gryźć się w język. Niejednokrotnie popisywała się ciętymi ripostami, o których rozpisywały się media plotkarskie.

Lata mijają, a Doda się nie zmienia. Podtrzymuje wizerunek, który ugruntowała we wczesnych latach działalności w show-biznesie. Fakty są takie, że z Dorotą Rabczewską lepiej nie zadzierać. Gwiazda wie bowiem, jak poradzić sobie z nieprzychylnymi jej osobami.

Przekonał się o tym pewien starszy pan. Podczas koncertu w Mrągowie, stojąc pod sceną, wykrzykiwał w stronę piosenkarki: "Doda, Doda, zrób mi l***!". Jak zareagowała artystka?

Mocna riposta! Doda w swoim stylu

Przy okazji Earth Festival 2022 w Uniejowie Doda została zapytana przez reportera "Pomponika", jak odpowiedziała na tę wulgarną zaczepkę. Okazuje się, że riposta była cięta!

Rabczewska błyskawicznie odpowiedziała starszemu mężczyźnie. Jak? - "Musiałby ci najpierw stanąć"! Ten dziadek miał z siedemdziesiąt lat - powiedziała w rozmowie z "Pomponikiem".

Cytowana zaczepka nie jest żadną nowością. Rym był powielany przed laty, gdy Doda reklamowała lody Koral. Ktoś postanowił połączyć wątki i dorzucić wulgarny kontekst.

To określenie jest już nudne, więc nie robi na mnie wrażenia. To jest taki odgrzewany kotlet. Coś nowego by wymyślili, jak już chcą komuś robić przykrość - podsumowała Dorota Rabczewska.

Można odnieść wrażenie, że Doda jest bardzo odporna na nieprzychylne komentarze i hejt. Gwiazda robi swoje, ale gdy trzeba reagować, to absolutnie się nie waha.

Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić