Doda zadrwiła z Rozenek i Majdana. "Nie wierzę!"

113

Doda już niejednokrotnie udowadniała, że lubi żartować z byłych partnerów. Tym razem postanowiła zakpić z Radosława Majdana oraz jego obecnej żony Małgorzaty Rozenek-Majdan. W jaki sposób?

Doda zadrwiła z Rozenek i Majdana. "Nie wierzę!"
Doda (AKPA)

Radosław Majdan w przeszłości był mężem Dody. Wówczas parę uznawano za jedną z najpopularniejszych w polskim show-biznesie. Piosenkarkę i bramkarza media lubiły nazywać nawet... "polskimi Beckhamami".

Obecnie stosunki Dody i Majdana są dużo gorsze. Radek układa sobie życie u boku Małgosi Rozenek, która zyskała sławę jako "perfekcyjna pani domu".

Doda postanowiła wbić szpilkę byłemu mężowi. Zrobiła to za pośrednictwem TikToka. Popularny fryzjer Damien Koba zamieścił nagranie, które stanowi parodię zabawy w "głuchy telefon". Przekazywana miała być plotka o Rozenek-Majdan.

Rozenkowa zrobiła sobie wary - szepczą styliści.

Doda zmieniła hasło. Ale szpileczka!

"Głuchy telefon" ma to do siebie, że zazwyczaj ktoś przekręca hasła. Tak też było tym razem. - Majdan jest stary! - rzuciła Doda. Niektórzy internauci nie mogą uwierzyć, że to powiedziała.

"Nie zrobiłaś tego!", "Nie wierzę, że Doda to zrobiła", "Hahaha! Szukałam złota, a znalazłam diament", "Tak się zaśmiałam, że aż kot się obudził", "Nie mogę", "Talent aktorski Dody się marnuje, serio" - czytamy w sekcji komentarzy.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Doda wynajęła luksusowy jacht. Cena zwala z nóg
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić