Dominika Gwit zdradziła miejsce porodu. Wybór był prosty

10

Dominika Gwit za kilka miesięcy urodzi swoje pierwsze dziecko. Gwiazda już od jakiegoś czasu przygotowuje się do powitania na świecie nowego członka rodziny. Właśnie teraz zdradziła, gdzie zamierza urodzić dziecko. Na jaką klinikę zdecydowała się Dominika Gwit? Będziecie zaskoczeni.

Dominika Gwit zdradziła miejsce porodu. Wybór był prosty
Dominika Gwit wybrała miejsce porodu (Instagram)

Dominika Gwit już jakiś czas temu podzieliła się informacją na temat swojej ciąży. Za około 3 miesiące aktorka zadebiutuje w roli mamy. Kobieta w wywiadzie dla serwisu pomponik.pl podzieliła się swoimi doświadczeniami w trakcie ciąży

Bardzo dobrze się czuję i jestem pozytywnie do wszystkiego nastawiona. Troszkę mam już zadyszkę, gdyż ciąża jest zaawansowana - stwierdziła.

We wspomnianym wywiadzie Dominika Gwit nie chciała jednak zdradzić, jakie imię wybrała dla swojego synka. Kobieta powiedziała jedynie, że jej pociecha z pewnością otrzyma polskie imię.

Gdzie będzie rodzić Dominika Gwit?

Dominika Gwit wyjawiła w mediach społecznościowych informacje na temat swojej choroby. Aktorka powiedziała, że już od kilku lat leczy się na choroby immunologiczne, które wymagają tego, by kobieta była pod stałą opieką lekarzy, w szczególności teraz, gdy jest w ciąży.

Jak się jednak okazuje, Dominika Gwit nie zdecydowała się na poród w żadnej prywatnej i luksusowej klinice. Aktorka podjęła decyzję, że urodzi w szpitalu publicznym. To nieczęsty wybór wśród rodzimych gwiazd, które zazwyczaj decydują się na to, by rodzić w prywatnych (i drogich) szpitalach. Skąd taka decyzja u Gwit? Wyjaśnienie jest proste.

Ja mam tak jak już ciągle powtarzam wiele chorób autoimmunologicznych i jestem tam, gdzie jest moja pani doktor [...] Chodzi o to, że osoby z chorą immunologią muszą być w szpitalach z trzecim stopniem referencyjności, a prywatne szpitale nie mają takiego stopnia. Jest to po prostu bezpieczeństwo - tak wyjaśniła swoją decyzję kobieta w rozmowie z serwisem pomponik.pl.
Zobacz także: Dominika Gwit wspomina początki kariery: "Cieszę się, że debiutowałam w "Galeriankach"
Autor: WEG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić