aktualizacja 

Doniesienia o córce Scorupco. Wstydzi się jego nazwiska?

76

Julia, córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego - dwóch niekwestionowanych gwiazd lat. 90., mieszka w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna trzyma się z daleka od rozgłosu medialnego. Okazuje się, że 27-latka nie może porozmawiać z ojcem, ani z jego bliskimi. Dlaczego?

Doniesienia o córce Scorupco. Wstydzi się jego nazwiska?
Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego wstydzi się jego nazwiska? (AKPA)

Córka Scorupco i Czerkawskiego rozwija karierę w Stanach Zjednoczonych

Julia Scorupco we wrześniu skończy 27 lat, jest piękną kobietą i doskonale radzi sobie w życiu. Dziewczyna jest owocem krótkiego, lecz namiętnego małżeństwa Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego, byłego hokeisty.

Aktorka i sportowiec w latach 90. byli jedną z najgłośniejszych par w polskim show-biznesie i wzbudzali ogromne zainteresowanie mediów. Od najmłodszych lat chronili swoją córkę przed ciekawskim okiem portali plotkarskich i to córce zostawili decyzję, czy chce rozwijać swoją karierę w branży rozrywkowej.

Jak dowiedział się portal ShowNews.pl Julia nie mówi po polsku. Mariusz Czerkawski niejednokrotnie nad tym ubolewał. Teraz znajomy byłego hokeisty zdradził, że było mu przykro, iż córka nie potrafiła się porozumieć z jego rodzicami, którzy nie mówią ani po angielsku, ani po szwedzku, czyli w językach, w których porozumiewa się Julia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Olejnik punktuje Kaczyńskiego, komentuje zmiany w TVP i apeluje: "Pani Danuto, czekam na przeprosiny"

Córka byłego Mariusza Czerkawskiego wstydzi się jego nazwiska?

Czy córka Mariusza Czerkawskiego wstydzi się jego nazwiska? Jak zauważa Show News, dziewczyna normalnie posługuje się nazwiskiem ojca, ale w mediach społecznościowych przedstawia się jako Scorupco.

Zapewne wynika to też z faktu, iż nazwisko matki jest dobrze znane w branży filmowej i pomaga Julii przecierać zawodowe szlaki w Stanach Zjednoczonych.

Julia ukończyła prestiżowe University of California i Berkeley w Kalifornii, którego roczne czesne wynosi 46 tysięcy dolarów. Widać zatem, że córka gwiazd mocno postawiła na edukację.

27-latka pracuje w Los Angeles w agencji public relation, która ma pod opieką gwiazdy Hollywood i specjalizuje się w tworzeniu dla nich kampanii reklamowych. Początkowo z powodzeniem uprawiała koszykówkę, jednak ostatecznie, ku rozczarowaniu Mariusza Czerkawskiego, wybrała inną drogę rozwoju.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić