Dorota Gardias gorzko o związkach. "Na razie odpuszczam"

20

Kilka miesięcy temu Dorota Gardias niespodziewanie zakończyła związek z Dariuszem Pachutem. W jednym z ostatnich wywiadów powiedziała wprost, że nie ma szczęścia do miłości.

Dorota Gardias gorzko o związkach. "Na razie odpuszczam"
Dorota Gardias (AKPA, AKPA)

Dorota Gardias w 2011 roku rozwiodła się z Konradem Skórą. Później spotykała się z Piotrem Bukowieckim i to z nim ma córkę Hannę. Ostatnio można było ją zobaczyć z Żurnalistą, a później z Dariuszem Pachutem.

Dorota Gardias rezygnuje z miłości?

Wiele osób sądziło, że pogodynka w końcu ułoży sobie życie. Ale po kilku miesiącach związku z Pachutem z mediów społecznościowych zniknęły ich wspólne zdjęcia.

Teraz prezenterka TVN przyznaje, że jest sama. Zamierza też na jakiś czas odpuścić związki. Rozmowy na ten temat są dla niej bardzo trudne.


Dotknęła pani spraw, które na ten moment są dla mnie bardzo trudne... Temat ten przestał na razie dla mnie istnieć. Na razie odpuszczam - powiedziała dla "Faktu".

Pogodynka nie traci przy tym nadziei. Liczy na to, że w przyszłości spotka kogoś, z kim uda jej się zbudować szczęśliwy związek.

Chciałabym zbudować fajny związek i relację, ale z różnych powodów mi to nie wychodzi - dodaje.

Obecnie prezenterka skupia się na własnej karierze i to muzycznej. Po wzięciu udziału w programie "Mask Singer" zdecydowała, że wyda singiel. Śpiewanie jest dla niej odskocznią.


Marzyłam, żeby wydać to w czerwcu, ale nie wiem, czy się uda. Nie mam jednak żadnej presji, tym bardziej że nie robię tego dla sławy, bo już jestem osobą publiczną - powiedziała.
Zobacz także: Maria Dębska, kto jej zdaniem jest w obecnych czasach seksbombą?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić