Elżbieta Zapendowska odpowiada Górniak. "Czekałam na to, kiedy ona mnie zaatakuje"

24

Edyta Górniak w jednym z najnowszych wywiadów stwierdziła, że Elżbieta Zapendowska dzięki niej jest znaną trenerką głosu. Ekspertka odpowiedziała na atak Górniak.

Elżbieta Zapendowska odpowiada Górniak. "Czekałam na to, kiedy ona mnie zaatakuje"
Zapendowska komentuje słowa Górniak (AKPA, AKPA)

Edyta Górniak poczuła się urażona, gdy Edyta Zapendowska nieprzychylnie skomentowała debiutancki singiel jej syna Allana. Specjalistka od emisji głosu w rozmowie z Piotrem Kędzierskim powiedziała też, że jego matka "plecie takie bzdury, że pół świata się śmieje".

Ma 18 lat i parcie na szkło pewnie. Bardzo chce robić to, co zaczął. Nie wiem, czy go rynek nie zabije, bo są lepsi. Ale też ma 18 lat i wychował się w takich warunkach, w jakich się wychował. Przy takiej matce, która plecie takie bzdury, że pół świata się śmieje.

Wokalistka postanowiła odpowiedzieć na mocne słowa Zapendowskiej. Górniak w rozmowie z "Jastrząb Post" stwierdziła, że to ona wypromowała trenerkę wokalną. Dodała też, że okłamała całą Polskę mówiąc, że właśnie u niej nauczyła się śpiewać. Rzekomo robiła to tylko po to, by wypromować Zapendowską.

Ja zbudowałam jej legendę, i to musimy powiedzieć sobie szczerze. Nikt nie znał Eli Zapendowskiej na skalę ogólnopolską, ja wszystkich przekonałam, że to jest osoba, u której się warto uczyć śpiewać i muszę się z tego bardzo szczerze wycofać.

Zapendowska odpowiada Górniak

Elżbieta Zapendowska odpowiada Edycie Górniak. Skontaktował się z nią serwis "Co za tydzień", by zapytać o komentarz w tej sprawie. "Ja tego w ogóle nie skomentuję. Całe życie pracowałam przy różnych produkcjach i nie muszę się bronić" - zaczęła trenerka.

Czekałam na to, kiedy ona mnie zaatakuje. Wypowiedziałam się o jej rodzicach, a ja znam tę historię, ponieważ mieszkałam kiedyś w Opolu i byłam świadkiem wielu spraw, więc czekałam tylko na jej atak. Spodziewałam się tego. Jeżeli ona tak pragnie gadać, to jest jej problem, nie mój - kwituje Elżbieta Zapendowska.
Zobacz także: Zapendowska o Idolu: "Miałam wątpliwości, czy dam sobie radę z moim wzrokiem"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić