Szelągowska klęła jak szewc. Wojewódzki zapytał ją o trzeci rozwód

19

Dorota Szelągowska w programie Kuba Wojewódzki skomentowała swój trzeci rozwód. Zrobiła to w bardzo oryginalny i szczery sposób.

Szelągowska klęła jak szewc. Wojewódzki zapytał ją o trzeci rozwód
Dorota Szelągowska (AKPA, AKPA)

Dorota Szelągowska jest jedną z gwiazd telewizji TVN. Dwa lata temu otrzymała nawet Telekamerę w kategorii "Osobowość Telewizyjna". 40-latka jest coraz bardziej popularniejsza w show-biznesie. Może dlatego, że regularnie dostarcza tabloidom powodów do pisania na swój temat.

Gorącym tematem jest jej życie małżeńskie. Już rok temu jej trzeci poważny związek nie przetrwał próby czasu. Para poznała się w pracy, a w marcu 2018 roku urodziła się ich córeczka Wanda. Gwiazda TVN złożyła jednak pozew rozwodowy i długo czekała na termin rozprawy w sądzie. 

Celebrytka była niedawno gościem emitowanego we wtorki talk show Kuby Wojewódzkiego, emitowanego na antenie TVN. Nie zabrakło pytań o jej bogatą przeszłość małżeńską.

Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ostatni ślub. Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy. Uważam, że nie ma o czym rozmawiać. W każdym związku są winne dwie osoby rozstaniu - powiedziała.

W trakcie programu widzowie zauważyli, że 40-latka klęła jak szewc. Być może jest to efekt nerwów, związanych z ostatnia sprawą rozwodową. Jej związek formalnie zakończył się 29 lipca.

Dorota Szelągowska. Ma swoje programy w TVN

40-latka była gospodarzem już wielu programów: Dorota Was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Polowanie na kuchnię", a od 5 października 2020 roku również nowego show w TVN - "Totalne remonty Szelągowskiej.

Zobacz także: Opóźnienia na budowach. Inflacja uderza w wykonawców. Nastąpi fala bankructw?
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić