Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Szelągowska klęła jak szewc. Wojewódzki zapytał ją o trzeci rozwód

16
Podziel się

Dorota Szelągowska w programie Kuba Wojewódzki skomentowała swój trzeci rozwód. Zrobiła to w bardzo oryginalny i szczery sposób.

Szelągowska klęła jak szewc. Wojewódzki zapytał ją o trzeci rozwód
Dorota Szelągowska (AKPA, AKPA)
bETiufKJ

Dorota Szelągowska jest jedną z gwiazd telewizji TVN. Dwa lata temu otrzymała nawet Telekamerę w kategorii "Osobowość Telewizyjna". 40-latka jest coraz bardziej popularniejsza w show-biznesie. Może dlatego, że regularnie dostarcza tabloidom powodów do pisania na swój temat.

Gorącym tematem jest jej życie małżeńskie. Już rok temu jej trzeci poważny związek nie przetrwał próby czasu. Para poznała się w pracy, a w marcu 2018 roku urodziła się ich córeczka Wanda. Gwiazda TVN złożyła jednak pozew rozwodowy i długo czekała na termin rozprawy w sądzie. 

bETiufKL

Celebrytka była niedawno gościem emitowanego we wtorki talk show Kuby Wojewódzkiego, emitowanego na antenie TVN. Nie zabrakło pytań o jej bogatą przeszłość małżeńską.

Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ostatni ślub. Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy. Uważam, że nie ma o czym rozmawiać. W każdym związku są winne dwie osoby rozstaniu - powiedziała.

W trakcie programu widzowie zauważyli, że 40-latka klęła jak szewc. Być może jest to efekt nerwów, związanych z ostatnia sprawą rozwodową. Jej związek formalnie zakończył się 29 lipca.

bETiufKR

Dorota Szelągowska. Ma swoje programy w TVN

40-latka była gospodarzem już wielu programów: Dorota Was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Polowanie na kuchnię", a od 5 października 2020 roku również nowego show w TVN - "Totalne remonty Szelągowskiej.

Zobacz także: Opóźnienia na budowach. Inflacja uderza w wykonawców. Nastąpi fala bankructw?
bETiufLm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
Ojciec
3 miesiące temu
Zawsze wina leży po obu stronach. Po stronie żony i po stronie teściowej.
iwan
3 miesiące temu
Nie znoszę Grocholi młodej
Scr
3 miesiące temu
Zwyczajnie po ludzku mi jej żal. I tyle.
bETiufLn
Bella
3 miesiące temu
Ona chce dogonić pana z czerwonymi włosami
Qaz
3 miesiące temu
Nie koniecznie,u mnie udowodnione z winy męża...
Pik
3 miesiące temu
Na siłę ktoś z tej pani chce zrobić gwiazdkę i celebrytkę albo sama chce się za wszelką cenę taką osobą stać. Tylko po co ??? Mam wrażenie, że jest mało sympatyczna i życzliwa. Chociaż może tylko tak mi się wydaje.
Bat Chłopski
3 miesiące temu
Ona jest odpychająca! Tfu! Nieraz pooglądałbym ten program o szybkich remontach w oparciu o płytę gips-karton i szybkozłączki do wszystkiego, ale ze względu na nią wolę oglądać programy reklamujące i promujące konkurencję.
Camele.on
3 miesiące temu
"W każdym związku są winne dwie osoby" - żona i teściowa
Borg
3 miesiące temu
Coraz bardziej popularniejsza. Polszczyzna gwiazd dziennikarstwa jest coraz gorszejsza.
Flak
3 miesiące temu
He He He ta winne obie strony ale jakoś to Ona się rozwodzi trzy razy z trzema różnymi facetami.
kloss88
3 miesiące temu
Ona lubi ten sport
60+
3 miesiące temu
Czterdziestolatka i trzy rozwody ? Prawdziwa "celebrytka"! Ciekaw jestem do ilu dojdzie rozwodów, ale tego nie dowiem się...
SiostraLamia
3 miesiące temu
i to jest DAMA na nasze sztandary ! jak przemówi to przynajmniej ją zrozumieją nasi zwolennicy ! będzie tłumaczyła j.polski na nasz ! Podpisano: Ruch Ośmiu Gwiazdek i reszta opozycji
bETiufLf
niewiadomo
3 miesiące temu
kto to ?!?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić