o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Atak wściekłego motocyklisty w Pomorskiem. Kierowca pokazał nagranie

162
Podziel się

Kierowca zganił motocyklistę za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym. Ten postanowił wziąć odwet i złamał mu lusterko. Sprawą zajęła się już policja.

Atak wściekłego motocyklisty w Pomorskiem. Kierowca pokazał nagranie
Motocyklista był wściekły (YouTube)
bEDXhlud

Motocykliści żyją z kierowcami samochodów jak pies z kotem. Obie strony często zarzucają sobie brak szacunku oraz... znajomości przepisów ruchu drogowego. W dużo większym niebezpieczeństwie są pierwsi z nich, którzy łatwiej mogą ulec ciężkiemu wypadkowi.

Częste błędy i kłótnie wynikają z nadmiernej prędkości. Tak było także niedaleko miejscowości Prabuty (woj. pomorskie). Doszło tam do sprzeczki motocyklisty z kierowcą samochodu osobowego. O co poszło?

bEDXhluf

Jako pierwszy zareagował kierowca, który miał pretensje, że jednoślad jedzie za szybko. - Pokazaliśmy mu gest typu "co robisz" i praktycznie to wszystko - relacjonuje kierowca, który wszystko zarejestrował na rejestratorze w swoim aucie, a następnie nagranie udostępnił na platformie YouTube.

Sprawa nie rozeszła się po kościach - urażony motocyklista przygotował odwet. Zawrócił, a kiedy zbliżył się do auta, uderzył pięścią w lusterko. Następnie uciekł.

Nie było sensu go gonić, nie mieliśmy szans go dogonić. On jechał ścigaczem, a my samochodem rodzinnym - relacjonuje kierowca. Dodał, że sprawa została zgłoszona policji.
bEDXhlul

W 2019 r. na polskich drogach doszło do 2630 wypadków z udziałem motocyklistów, w których zginęło 295 osób. Rok później ta liczba zmalała, jednak miało to związek z pandemią koronawirusa i lockdownem na terenie całego kraju.

Zobacz także: Błyskawiczna reakcja Gowina na wywiad z Kaczyńskim
bEDXhluG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(162)
antek
1 tyg. temu
TRZEBA WALCZY Z tym chamstwem na dwóch kołach....
est
1 tyg. temu
"W pomorskim"
san
1 tyg. temu
Na jakiej podstawie janusz z kamerką określił szybkość motocyklisty? Kolejny szeryf kretyn i kapuś. Łapy trzyma się na kierownicy a nie macha nimi podczas kierowania
bEDXhluH
Ehh
1 tyg. temu
Mój przyjaciel skończył z połamaną szczęka bo gościowi machnął.gdyznten mu wymusił pierwszeństwo. Delikwenci potem Jechali na zderzaku, dotkliwie pobili mojego przyjaciela i jego ojca.
asdasdasd
1 tyg. temu
robią sobie wyścigi jak na zawodach tylko słychac w całym miescie ryk silników a jezdza tak głownie patole i policja ich nie rusza.
Guhfyiiddsasx...
1 tyg. temu
Dlaczego nie ma zaostrzeń przepisów dla motocyklistów? Ostatnio stałem w korku i środkiemjezdni, między samochodami przeleciało 3 motocyklistów z dużą prędkością, ja rozumiem że nie chcą czekać ale jakieś zachowanie bezpieczeństwa chyba powinno być
Rychu
1 tyg. temu
Ja bym się od razu zatrzymał jak siadł na zderzak i mu w ten pusty łeb przydzwonił, bez zbędnej dyskusji, a tak to motocyklista zobaczył że gość się wystraszył i go nękał do końca.Ja się od razu zatrzymuje i walę na dziurę.
olo
1 tyg. temu
Jechał za szybko? to o ile przekroczył? tego już nikt nie podał, równie dobrze można było powiedzieć że motocyklista był pijany, naćpany, za dużo mamy tych jeżdżących znawców zwłaszcza "na oko"
Też kierujący
1 tyg. temu
Sporo sądów bo tak redaktor to przedstawił, ale zwróćcie uwagę że podróżujący samochodem czekali na taką okazję relacjonując w szczegółach gdzie ten motocyklista zawrócił, gdzie dogonił, czekali z przygotowaną kamerką, prowokacja?
Roziu
1 tyg. temu
Komentarz o karze wykasowany. To o2 popiera takie zdarzenia? Bezkarność?
Motocyklista
1 tyg. temu
Sam jeżdżę na motocyklach 28 lat, ale to co niestety większość plastików wyprawia jest po prostu słabe.. Dzisiaj centrum Warszawy, stoją obok mnie i pałują z wyprutymi wydechami, aż mi łeb urywało, sam mam nie najcichsze, ale w V, a potem jak wydzidowali na prostej... Jestem zdania aby budować tory i niech tam się wyszymią a na ulicy wzajemny szacun z kierowcami i będzie wszystkim miło..
Roziu
1 tyg. temu
Policja mając tablice potrzebuje 2 miesięcy czy umorzenia sprawy?
gosc
1 tyg. temu
I po prawku,oby na zawsze. Ale debilizm jest dość powszechny.
bEDXhluz
Jerry
1 tyg. temu
Niech się the bill cieszy ze nie położył maszyny przy tym machaniu przy lusterku
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić