Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Dowbor ujawniła kulisy pracy w TVP. "Prawie koniec mojej kariery"

14

Katarzyna Dowbor przez 30 lat pracowała w TVP. Dziennikarka zdradziła teraz, jak wspomina ten czas i wyznała, czy obecnie ogląda telewizję publiczną.

Dowbor ujawniła kulisy pracy w TVP. "Prawie koniec mojej kariery"
Katarzyna Dowbor (AKPA, AKPA)

Katarzyna Dowbor jest znaną dziennikarką, prezenterką i osobowością medialną. Występuje w telewizji od niemal 40 lat. W latach 1983-2013 pracowała w TVP, a od jesieni 2013 r. związana jest z Telewizją Polsat, gdzie prowadzi program "Nasz nowy dom".

Jak Dowbor wspomina pracę w Telewizji Polskiej?

Gwiazda w rozmowie z portalem "Jastrząb Post" zdradziła, jak wspomina 30 lat pracy w TVP. Wyznała, że "to był fajny czas" i dzięki telewizji mogła rozwijać skrzydła.

To był i początek, i środek, i prawie koniec mojej kariery. To był fajny czas. Bo ta telewizja była wtedy jedyna. Nie było żadnych innych telewizji jak ja zaczynałam tam pracę. Do tego wszystkiego na bardzo wiele nam, młodym pozwalano. Ja robiłam filmy dokumentalne, reportaże. Jeździłam po całym świecie, bo rzeczywiście był taki czas, że mogłam realizować jakieś pomysły. Ja zawsze będę miała sentyment do tamtej telewizji - podkreśliła dziennikarka.

Katarzyna Dowbor odpowiedziała także na pytanie, czy obecnie ogląda programy emitowane na antenie telewizji publicznej. "Nie, nie oglądam" - skwitowała.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor chciałaby wrócić do TVP?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić