Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Dramat Marianny Schreiber. Została wykluczona z rodziny

18
Podziel się:

Kryzys w najbliższym otoczeniu Marianny Schreiber. Żona ministra PiS Łukasza Schreibera poinformowała, że polityczna rodzina męża nie pozwoliła jej przyjść na wigilię. Czuć niesmak.

Dramat Marianny Schreiber. Została wykluczona z rodziny
Marianna Schreiber (AKPA)

Marianna Schreiber jest małżonką bliskiego współpracownika premiera Mateusza Morawieckiego - Łukasza Schreibera. Co jednak szczególnie interesujące, modelka ma zupełnie inne poglądy niż jej partner.

Otwarcie sprzeciwia się działaniom obecnego rządu. Ostatnio między innymi skrytykowała ustawę "Lex TVN", udała się nawet na protest.

To ewidentnie nie podoba się bliskim Marianny Schreiber. Do tego stopnia, że została wykluczona z rodzinnego obchodzenia świąt!

Szokujący wpis Marianny Schreiber. Chodzi o rodzinę

Schreiber otwarcie poinformowała o tym, jak została potraktowana przez rodzinę. Czuć duży niesmak.

W rodzinie politycznej, jesteś zaproszony na Święta, gdy prezentujesz te same poglądy. W przeciwnym razie, okazuje się, że nie zasługujesz na miejsce przy stole - podkreśliła na Twitterze.

Na ten wpis zareagowało wielu internautów. W tym gronie znalazł się między innymi dziennikarz Tomasz Lis.

Przykre. Wyrazy współczucia. Ale Jezus w święta przychodzi do wszystkich - ocenił.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
Wiesia
5 miesięcy temu
Naprawdę cudna modelka a w głowie belka kondolencje dla rodziny
real
5 miesięcy temu
nie szkoda mi tej paniusi, też bym jej nie zaprosił, po pierwsze nie umie się stosownie zachować, na pewno znowu kłuła by swoim zjadliwym językiem anty pis a po drugie zapewne ubrała by się niestosownie do sytuacji, akcentując swoje wdzięki może z anty napisami. Tylko by się człowiek musiał wstydzić. Szkoda chłopa ale jak mówi porzekadło żona to nie rodzina
Ciekawa
5 miesięcy temu
A co to jest : "rodzina polityczna"?
Kaszub1
5 miesięcy temu
A co na to małżonek? Poszedł sam do swojej mamusi?
Kazimierz
5 miesięcy temu
Jak będą czegoś od niej potrzebować (np pomocy) lub przysłowiowe mam pół roku życia, to od razu będą ją przepraszać, błagać o wybaczenie itd! Wiem co mówię nienawidziłem swojego syna bo był emo. I mój syn uciekł z domu z tego powodu jak go traktowałem i postrzegałem na skutek swojego konserwatywnego światopoglądu. Pod swój dach wzięło go jakieś starsze małżeństwo. Chłopak pomaga im w domu, nie pije, nie ćpa, nie napada na ludzi, mają z niego użytek. Wyrósł z tego emo, ale uraza do mnie jak go traktowałem została i tych staruszków nazywa swoimi prawdziwymi rodzicami bo zaakceptowali go takim jakim był i pozwolili mu być sobą a mi wiecznie wypomina, że znęcałem się nad nim fizycznie i psychicznie, że nie pozwalałem mu być sobą oraz że nie stawałem za nim murem. Teraz potrzebuję opieki na stare lata ale syn mi jej odmawia z tego powodu jak go traktowałem a na moją niekorzyść przemawia to, że go przepraszam bo potrzebuję opieki na starość oraz dlatego, że chciałem się z nim pojednać bo tradycja nakazuje żeby się pogodzić przed świętami. Nie potrafiłem dicenić tego, że mój syn nie znęcał się nade mną ani nad nikim z ridziny, że nie pił nie ćpał, nie kradł, na nikogo nie napadał, nie był kibolem itd! Jak przychodzi co do czego jsk trwoga to do wroga, korzystanie z takich lewicowych pomysłów jak socjal np zasiłki dla bezrobotnych, zasiłki opiekuńcze, mieszkania socjalne czy opieka społeczna.
Arek
5 miesięcy temu
Powie wszystko byle skompromitować męża i jego rodzinę. Ale tam się musi dziać w domu
Marek Koński
5 miesięcy temu
Przecież może iść do TVN i śpiewać "podmaskowskije wieczera...."
Dawid
5 miesięcy temu
Pierwsze słysze o tej kobiecie i mam nadzieje ze ostatni
RobertS
5 miesięcy temu
Druga Jachira. Intelekt ten sam....Współczuję mężowi a przede wszystkim jej dzieciom
Mariann
5 miesięcy temu
Na wigilię wbije się do "Ekipy Friza". Będzie o czym pisać przez tydzień.
Normalna
5 miesięcy temu
Zakasac raczki i przygotować wigilje dla córki i męża jestescie rodziną. Może o północy przemowisz po ludzku a nie po celebrycku.
pAt
5 miesięcy temu
Ten dezerter w Białorusi też samtny będzie. Super para by z nich była.
kolo
5 miesięcy temu
To smutne, myślę, że przemyślą i zaproszą....Inaczej się ośmieszą.
Cynik
5 miesięcy temu
Przyjdź do mnie jak nie możesz, z mężem i jego rodziną!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić