33-latka urodziła dziecko w Tesli. Jechała na autopilocie

13

"Pierwsze dziecko Tesli" przyszło na świat we wrześniu. 33-letniej Yiran Sherry niespodziewanie odeszły wody, gdy utknęła z rodziną w korku. Para chciała nadać noworodkowi imię na cześć producenta samochodów. Ostatecznie jednak nie zdecydowali się na taki krok.

33-latka urodziła dziecko w Tesli. Jechała na autopilocie
Yiran Sherry wraz z rodziną. (Archiwum rodzinne)

Do zdarzenia doszło we wrześniu w Filadelfii. Yiran Sherry i jej mąż Keating Sherry jechali ze swoim trzyletnim synem Rafą do przedszkola.

Kobiecie nagle odeszły wody. Niestety, dokładnie w tym samym czasie utknęli w korku. Skurcze nasilały się, a samochody wcale nie przesuwały się do przodu.

Keating Sherry ustawił w nawigacji cel - "szpital" i włączył samochód na tryb autopilota. Jedynie delikatnie położył lewą rękę na kierownicy - reszta jego ciała i myśli musiała pozostać przy rodzącej żonie.

Ściskała moją dłoń tak, że myślałem, że ją roztrzaska - wspomina mężczyzna w wywiadzie dla "People".
Mówiłem: ‚Yiran, OK, skup się na oddychaniu’. To też była rada dla mnie. Moja adrenalina rosła - dodał.

Kobieta z kolei przyznała, że decyzja, czy czekać z porodem, aż dotrą do szpitala, nie była łatwa. Chwilę potem para przywitała na świecie córeczkę.

Małżonkowie rozważali, czy nie nazwać noworodka Tess, w hołdzie dla producenta samochodów Tesli, ale ostatecznie zdecydowali się na Maeve Lily.

Dziękuję genialnym inżynierom Tesli za genialny projekt autopilota - przyznał mężczyzna.

Ta sytuacja z pewnością ucieszyła Teslę. Firma bowiem ostatnimi czasy borykała się ze zła reklamą dotyczącą obaw o bezpieczeństwo i nadużyć w miejscu pracy.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić