Dramat Roksany Węgiel. Została "totalnie zjedzona"!

38

Roksana Węgiel już od jakiegoś czasu błyszczy w świecie show-biznesu. Obecnie zajmuje się m.in. prowadzeniem kulis programu "You Can Dance. Nowa generacja". Przy okazji nagrań do ostatniego odcinka była ewidentnie zakłopotana.

Dramat Roksany Węgiel. Została "totalnie zjedzona"!
Roksana Węgiel (AKPA)

Zazwyczaj Roksana Węgiel w pojedynkę prowadziła kulisy "You Can Dance. Nowa generacja". Młoda gwiazda przeprowadza wywiady z dziećmi, a także z ich rodzinami i najbliższymi.

Przy okazji nagrań do Akademii, a więc odcinka, w którym wybierano finałową szesnastkę, w programie pojawiła się Edyta Herbuś. Jako gość specjalny chętnie dzieliła się doświadczeniem i udzielała wskazówek.

Zaproszenie otrzymała w ostatniej chwili. Produkcja była zaskoczona tym, jak świetnie jej poszło.

Przede wszystkim super dogadywała się z dzieciakami, które bardzo ją polubiły - powiedziała "Super Expressowi" osoba z produkcji.

"Roxie ledwo co mówiła"

W ostatnim odcinku (7 listopada) Herbuś znów wystąpiła jako gość specjalny. Za kulisami kompletnie przyćmiła Roksanę Węgiel.

Herbuś totalnie zjadła Roxie za kulisami i świetnie sobie poradziła. Roxie ledwo co mówiła, nie wiedziała co powiedzieć. Była widocznie zakłopotana tym, jak świetnie radzi sobie Herbuś. Plus dzieciaki ucieszyły się na powrót Edyty. Od początku produkcja programu zachwalała Herbuś i była zdziwiona jak szybko się wczuła w rolę prowadzącego za kulisami. Dlatego zaczęły padać słowa "A może by tak w drugim sezonie wziąć Edytę na stałe? Zobaczcie jak dogaduje się z dzieciakami i jak radzi sobie bezstresowo przed kamerą" - dodał informator "SE".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić