Prawda o przeszłości Bąkiewicza. Nas zatkało

652

Co roku w okolicach 11 listopada jak bumerang powraca nazwisko Roberta Bąkiewicza - lidera Marszu Niepodległości. Co wiemy o jego przeszłości? Wiele osób mocno się zdziwi!

Prawda o przeszłości Bąkiewicza. Nas zatkało
Robert Bąkiewicz to przywódca Marszu Niepodległości (PAP, Mateusz Marek)

Robert Bąkiewicz jest prezesem stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" i jednym z najbardziej znanych przedstawicieli środowisk narodowców w Polsce.

O jego życiu prywatnym nie wiadomo zbyt dużo. Bąkiewicz jest żonaty, ma też dzieci. I jak się okazuję, to właśnie gdy założył rodzinę, zaczął być narodowcem.

- Kiedy urodziły się moje dzieci i zacząłem dostrzegać zmiany nastawienia medialnego i politycznego np. do kwestii rodziny - mówił w wywiadzie z Dziennikiem Gazetą Prawną.

O jego przeszłości również wiemy tylko tyle, ile sam ujawnił w mediach on sam. Dla wielu osób może to być jednak nie lada ciekawostka.

Robert Bąkiewicz w młodości

Okazuje się, że w przeszłości Bąkiewicz był niezłym ziółkiem! Jak sam przyznawał, zdarzało się, że dostawał lanie. - I bardzo dobrze, że dostawałem. Należało mi się - stwierdził.

Działacz został zapytany przez dziennikarzy DGP o to, do jakiej subkultury przynależał w młodości. To również może zaskoczyć. Kim zatem był?

Dresiarzem. Trochę żartuję. Chłopakiem normalnym. W żadnej subkulturze dresiarskiej czy skinowskiej nie byłem. Kiedy zacząłem mieć rodzinę, zauważyłem, że niepodważalne wartości są podważalne, że rodzina jest marginalizowana - stwierdził.
Zobacz także: Marsz Niepodległości w ubiegłych latach. Najgłośniejsze momenty wszystkich przemarszów narodowców
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić