Oburzyła się zachowaniem sąsiadki. "To jest chrześcijański blok"

41

Nie, to nie jest żart. W jednym z warszawskich bloków pojawił się liścik, w którym lokatorka nie kryła oburzenia. Nie spodobało jej się to, że sąsiadka... rozwiesza na balkonie wypraną bieliznę!

Oburzyła się zachowaniem sąsiadki. "To jest chrześcijański blok"
Zdjęcie ilustracyjne (pxhere)

Do internetu co rusz trafiają różne liściki rozwieszane przez lokatorów. Niejednokrotnie są one bardzo zabawne.

Tym razem śmiech miesza się z niedowierzaniem. Jednej z mieszkanek Warszawy nie spodobało się bowiem to, że jej sąsiadka rozwiesza na balkonie swoją bieliznę.

Halo sąsiadko, czy mogłabyś w przyszłości nie wieszać swojej bielizny na balkonie?! To jest chrześcijański blok, a nasz syn powinien dorastać bez takich pokus! - napisała na dużej kartce.

Zawrzało na Facebooku. "Wygląda na to, że..."

Internauci nie przeszli obojętnie obok tej karteczki. Pojawiło się sporo mocnych komentarzy. "Wygląda na to, że tej babie chodzi o męża, a nie o żadnego syna. Ponadto taka sąsiedzka szykana jest ścigana prawem. Coś takiego jak "chrześcijański blok" nie istnieje w prawie lokalowym" - możemy przeczytać na Facebooku.

Czym ten ktoś zagrozi sąsiadce, że pójdzie na skargę do księdza i zbiorą całą wieś z widłami przeciwko "nierządnicy"? Zbiera już materiał na tradycyjne wypędzanie diabła przez uwędzenie? - dodaje inny komentator.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Marsz Niepodległości w ubiegłych latach. Najgłośniejsze momenty wszystkich przemarszów narodowców
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić