Dramatyczne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. "Jest załamana"

1326

Barbara Kurdej-Szatan niezwykle mocno odczuwa kryzys wizerunkowy. Po kontrowersyjnym wpisie na Instagramie straciła pracę w TVP i znalazła się na celowniku prokuratury, a to jeszcze nie koniec konsekwencji.

Dramatyczne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. "Jest załamana"
Barbara Kurdej-Szatan (Instagram)

O wulgarnym wpisie Barbary Kurdej-Szatan słyszał już chyba każdy. Aktorka uderzyła w nim w funkcjonariuszy Straży Granicznych. Nazwała ich mordercami, co odbiło się bardzo szerokim echem.

Jej wizerunek na pewno bardzo mocno ucierpiał. Wszystko wskazuje na to, że ta sprawa będzie się za nią ciągła jeszcze długo.

Od jakiegoś czasu szykowana jest premiera jej książki "Jak do tego doszło?". Do obrotu miała trafić przed świętami. Aktorka zainwestowała nawet w specjalną stronę internetową, poprzez którą miała odbywać się sprzedaż.

Co z książką Kurdej-Szatan? "Jest hejt"

Kryzys Kurdej-Szatan trwa. Aktorka nie może sobie z tym poradzić. Afera sprawiła, że nie może promować książki w mediach społecznościowych.

Baśka jest załamana, bo teraz nie może promować książki nawet na Instagramie. Bo co napisze, to jest hejt - powiedział Pudelkowi specjalista od wizerunku gwiazd.

Informator zdradził też, że książka trafiła do druku już na początku listopada. Wobec skandalu, jaki wywołała Kurdej-Szatan, pojawiają się pomysły, by odłożyć jej premierę do czasu, aż sprawa trochę ucichnie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić