Dramatyczne wyznanie Britney Spears. "Wiecie tylko połowę"

9

Britney Spears zdobyła się na szczery wpis w mediach społecznościowych. Ujawniła, że fani nie wiedzą połowy tego, co przeżyła. Gwiazda ciągle ma nadzieję, że uwolni się spod kurateli ojca.

Dramatyczne wyznanie Britney Spears. "Wiecie tylko połowę"
Britney Spears walczy o uwolnienie się spod kuratelli ojca (Getty Images)

W poniedziałek Britney Spears opublikowała na swoim Instagramie filmik z mężczyzną machającym flagą z napisem #FreeBritney. Nagranie skłoniło księżniczkę popu do szczerych wyznań.

Szczery wpis Britney Spears

Gwiazda napisała, że ludzie tak naprawdę nie wiedzą połowy tego, co przeżyła. Zaznaczyła, że jest bardzo ostrożna z tym, co publikuje w sieci.

Jezu spójrz na tę flagę. Pomyślałam: Moja flaga uniesiona nad amerykańską flagą?! Tak... Trąbię własnym klaksonem … czy to źle? Wiem, że w poprzednim poście powiedziałam, że znacie moją sytuację, ale pozwólcie mi wyjaśnić … wiecie tylko połowę - napisała piosenkarka.
I dla wielu z was, którzy twierdzą, że powinnam być ostrożna z tym, co publikuję… To znaczy, jeśli naprawdę o tym pomyślisz… o tym, przez co przeszłam, uważam, że byłam nawet za bardzo ostrożna! Pewnego dnia będę żyła na krawędzi! Pewnego dnia - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przypomnijmy, że Britney Spears walczy o uwolnienie spod kurateli ojca, którą została objęta 13 lat temu. Niedawno, po wielu latach milczenia, gwiazda opisała w sądzie, że ojciec odmawia jej podstawowych praw, jest pozbawiona prywatności i nie może sama decydować o swoim majątku. Wyznała, że jest zmuszana do stosowania lekarstw, terapii i nie może nawet usunąć wkładki domacicznej.

Zobacz także: Rozmawialiśmy z MANESKIN! Muzycy wspierają Britney Spears: "Mamy nadzieję, że będzie wolna"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić