Dramatyczne wyznanie żony Rubika. "Walczę o życie"

75

Nie tak miało być. Agata Rubik poinformowała, że podczas wypoczynku na Hawajach spotkały ją bardzo poważne problemy. Żona popularnego kompozytora wylądowała w łóżku, gdzie walczy o powrót do pełni sił.

Dramatyczne wyznanie żony Rubika. "Walczę o życie"
Agata Rubik (AKPA)

Agata i Piotr Rubikowie często wyjeżdżają na wakacje. Gdy tylko opuszczą dom, wszystko skrupulatnie relacjonują w przestrzeni internetowej.

Aktualnie wraz z córkami znajdują się na Hawajach. Para ewidentnie lubi ten zakątek. Rubikowie wybrali się tam już po raz kolejny. Nie zniechęciła ich nawet bardzo długa podróż - trwała ona przeszło dobę.

Początkowo było pięknie. Szybko jednak pojawiły się poważne problemy. Doszło do nich krótko po tym, jak para wybrała się do jednej z hawajskich restauracji.

Agata Rubik: Dawno się tak nie strułam

Wizyta w lokalu gastronomicznym zaszkodziła Agacie Rubik. Żona popularnego kompozytora bardzo mocno się zatruła. Poczuła się tak źle, że aż przekazała w sieci, iż... "walczy o życie". Oczywiście wydaje się, że to przesadzone określenie i aż tak źle nie jest.

Kolejny dzień na rajskich Hawajach spędzony na razie w łóżku. Jest przepiękna pogoda, Piotr z dziewczynkami w basenie, a ja walczę o życie. Dawno się tak nie strułam i wygląda na to, że coś mi zaszkodziło w jednej z najbardziej wyjątkowych restauracji na świecie - poinformowała na InstaStories.

Przed Rubikami jeszcze kilka dni urlopu na Hawajach. Agata z pewnością wierzy, że jak najszybciej wróci do pełni sił i będzie mogła cieszyć się wypoczynkiem.

Zobacz także: Antek Królikowski wywołał kilka afer. Teraz mówi, że jest chory
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić