o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamila Meller
|

"Wpuszczanie ludzi w maliny". Zupełnie nowa rola Martyniuka w TVP

19
Podziel się

Zenon Martyniuk nie narzeka na brak pracy. Na przełomie roku ma jej nawet więcej niż zwykle. Dzięki współpracy z TVP gwiazdę disco polo zobaczymy niebawem w zupełnie nowej roli.

"Wpuszczanie ludzi w maliny". Zupełnie nowa rola Martyniuka w TVP
Zenon Martyniuk wystąpi nie tylko na "Sylwestrze marzeń" w TVP2, ale i w kabarecie (AKPA)
bEJIteKZ

Zenon Martyniuk, lider zespołu Akcent, jest jednym z niewielu artystów w Polsce, który mimo pandemii koronawirusa i związanych z nią obostrzeń wciąż ma wiele okazji do zarobku. Bez wątpienia spory udział ma w tym doskonale układająca się od kilku lat współpraca gwiazdy disco polo z Telewizją Polską. Kiedy stery na Woronicza przejął Jacek Kurski, muzyka z gatunku disco polo weszła na "telewizyjne salony" i króluje w TVP do dziś. Także w tym roku na wyjątkowym, bo w czasie szczytu drugiej fali pandemii, Zenon Martyniuk wystąpi w czasie "Sylwestra marzeń" z Dwójką.

Podczas gdy większość obywateli będzie objętych w ten wieczór godziną policyjną i zakazem przemieszczania się, TVP pocieszy widzów organizowanym z rozmachem koncertem na scenie amfiteatru w Ostródzie. Ale nie tylko śpiewającego Zenona zobaczymy w tym roku na ekranie. Muzyk zadebiutuje też w nowej dla siebie i fanów roli.

Zobacz także: Tak będzie wyglądał sylwester w telewizji
bEJIteLb

Zenek Martyniuk w nowej roli w TVP. Wiadomo jakiej

Jak zdradził w rozmowie z dziennikiem "Fakt" Zenon Martyniuk, pojawi się także w kabarecie.

Przed świętami miałem mnóstwo pracy. Wystąpiłem m.in. w kabaretowym programie Dwójki. Szykuje się świetna zabawa – zapewnia na łamach wspomnianego tytułu i uchyla przy okazji rąbka tajemnicy.
bEJIteLh
Wystąpię w roli praktykanta, który zdobywa doświadczenie na stacji benzynowej. Niewielka rola, ale wyzwanie duże. Trochę będę nabierał ludzi, jak to się mówi popularnie "wpuszczał ich w maliny" - ujawnia artysta.

Też nie możecie się doczekać?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJIteLC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
seryjna
10 miesięcy temu
No i co? Super, niech robi karierę. Bardzo go lubię więc niech nie kończy na Sylwestrze Marzeń, obejrzę go z chęcią też w innej roli
killakill
10 miesięcy temu
Zenek jest popularny to na angaże nie musi narzekać. Taka kolej rzeczy. Moi rodzice to jego wielcy fani, więc coś o tym wiem :) W Sylwestra do telewizorów będą przyklejeni :)
Kati
10 miesięcy temu
Organizowanie sylwestra przez telewizję to zupełnie co innego niż domówki czy imprezki prywatne, gdzie nie sposób utrzymać reżim, przy takim koncercie wszystko będzie kontrolowane, wiec nie wiem dlaczego co niektórzy mają z nim problem...
bEJIteLD
Trytytek
10 miesięcy temu
I to jest ta słynna misja publicznej TV, na którą idą miliardy z budżetu i abonamentu?
życzliwy
10 miesięcy temu
Kto i po co forsuje tego "mistrza" złego gustu? Może już wystarczy?
Awe
10 miesięcy temu
Dość już Zenka w TVP ,może z Kurskim zostanie świętym
Daniel
10 miesięcy temu
A co z godzinami policyjnymi w sylwestra
miro
10 miesięcy temu
Nie ogladam rezimowki! Jak mozna to cos nazywac muzykiem czy artysta?
Henek
10 miesięcy temu
Przez ten okrągły rok czekaliśmy wszyscy.. z radością na twarzach i uśmiechem na ustach na ten Radosny czas.. jakim jest Narodzenie Pana Jezusa Chrystusa.. który się narodził w swej stajence ..
Rodzina
10 miesięcy temu
Idole i idolki Martyniuka 👍🏻👍🏻 👍🏻👍🏻 👍🏻👍🏻 👍🏻👍🏻 👍🏻👍🏻 👍🏻👍🏻 👍🏻👍🏻 jak my (np) !!! Zenek nie przejmuj się !!! Grunt że Świetnie Śpiewasz, to najważniejsze w całej okazałości i z całym z naszymi sercami jesteśmy z TOBĄ !!! I Z TWOJĄ RODZINĄ TAKŻE I ABYŚCIE BYLI ZDROWI NA TE ŚWIĘTA !!!!
Gość
10 miesięcy temu
A kto to słucha???
75kris
10 miesięcy temu
nadaje się na komika,nie musi udawać
gosc
10 miesięcy temu
"Jak zdradził w rozmowie z dziennikiem "Fakt" Zenon Martyniuk, pojawi się także w kabarecie." znaczy się wezmą go do sejmu?
bEJIteLv
Słuchacz
10 miesięcy temu
Ja tam Zenka lubię.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić