Dziennikarka TVP na wojnie. Pokazała, co ma zawsze przy sobie

Karolina Pajączkowska pojechała do Ukrainy, by relacjonować działania militarne i przeprowadzać rozmowy na temat wojennej rzeczywistości. Za pośrednictwem Instagrama pokazała, co jej towarzyszy.

Dziennikarka TVP na wojnie. Pokazała, co ma zawsze przy sobie
Karolina Pajączkowska (Instagram)

Za tydzień - 24 maja - miną trzy miesiące od rozpoczęcia wojny w Ukrainie. Do kraju zaatakowanego przez Rosjan zjeżdżają się zagraniczni dziennikarze. Wszystko po to, by relacjonować wojnę i dokumentować zbrodnie rosyjskiego reżim.

Do Ukrainy pojechała też Karolina Pajączkowska z TVP. Ostatnio mocno jej się dostało. Internauci spostrzegali, że dziennikarka niewłaściwie zakłada kamizelkę kuloodporną.

Migawkami z wojny Pajączkowska dzieli się między innymi za pośrednictwem Instagrama. Jej poczynania na tej platformie śledzi już blisko 40 tys. osób.

Karolina Pajączkowska pokazała, co ma ze sobą

We wtorek dziennikarka TVP zdecydowała się zdradzić, że podczas wizyty w Ukrainie cały czas towarzyszy jej jeden przedmiot - różaniec. Opublikowała jego zdjęcie i podzieliła się dalszymi planami.

Ruszamy do Charkowa. Do Kijowa jeszcze wrócimy - oznajmiła Pajączkowska.

Karolina Pajączkowska z TVP Info związana jest od 2019 roku. Obecnie pracuje w redakcji zagranicznej TVP World. Dziennikarka biegle włada kilkoma językami, co bardzo jej się przydaje podczas dziennikarskich działań.

Zobacz także: Kontrowersyjny ambasador zostanie w Polsce? Odpowiedź z MSZ
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić