Dziewczyna ratowała Krawczyka Juniora. Teraz ma do niego żal

23

Syn Krzysztofa Krawczyka nie radzi sobie najlepiej. Od śmierci sławnego ojca prasa regularnie donosi o jego kolejnych problemach. - Z Krzysztofem nie mam już kontaktu - wyznała jednemu z kolorowych tygodników była partnerka Krawczyka Juniora. Pani Katarzyna, która jeszcze niedawno zapewniała mu dach nad głową, nie kryje dziś żalu. Wygląda na to, że przestała mu być potrzebna.

Dziewczyna ratowała Krawczyka Juniora. Teraz ma do niego żal
Syn Krzysztofa Krawczyka dostał mieszkanie i zapomniał o miłości (AKPA)

Krzysztof Krawczyk zmarł wiosną ubiegłego roku. Śmierć gwiazdy estrady tylko zaogniła otwarty konflikt pomiędzy jedynym synem piosenkarza a jego macochą. Najpierw spór toczył się za pośrednictwem mediów, a teraz także przed sądem, gdzie Krawczyk Junior domaga się prawa do spadku po ojcu.

Niedługo po śmierci wokalisty w magazynie "Uwaga!" pokazano niedolę Krawczyka Juniora, dorosłego dziś mężczyzny (cierpiącego na padaczkę będącą skutkiem wypadku spowodowanego przez zmarłego ojca), który nie miał nawet gdzie mieszkać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie tylko Kosmala z Lichtmanem. Kłótnie nad grobem
On spędza dnie w ten sposób, że chodzi po ulicach, bo w domu jest pijaństwo. Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga - komentował w programie Krzysztof Cwynar, twórca Studia Integracja, które od lat pomaga Krawczykowi Juniorowi.

To właśnie tam jedyny syn wielkiego artysty poznał Katarzynę, z którą jeszcze do niedawna tworzył udany, jak mogło się wydawać, związek. Kobieta zaoferowała Krawczykowi Juniorowi dach nad głową, choć sama dzieli mieszkanie z matką oraz córką. Mimo niedogodności, zdecydowała się pomóc w czasie, gdy mężczyzna czekał na mieszkanie komunalne od miasta.

Jakiś czas temu okazało się, że podopieczni Studia Integracja nie są już parą. Jeden z tygodników sugeruje zaś, że do rozstania paradoksalnie mogła się przyczynić poprawa warunków życiowych Krawczyka Juniora. Jak donosi "Twoje imperium", gdy otrzymał mieszkanie od miasta, zerwał kontakt z Kasią. Jego była partnerka potwierdza, że dziś nie utrzymują już bliższych relacji.

Z Krzysztofem nie mam już kontaktu. Widujemy się tylko na próbach u Krzysztofa Cwynara - komentuje była partnerka Krawczyka Juniora.
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić