Edyta Górniak cała w nerwach. Chodzi o sylwestra

46

Edyta Górniak kończy rok 2022 z przytupem. Piosenkarka przyjęła zaproszenie do udziału w tegorocznej edycji "Sylwestra Marzeń". Tym razem jednak przed i w trakcie występu będą towarzyszyły jej silne emocje. Powód? Na scenie u boku gwiazdy stanie ktoś specjalny.

Edyta Górniak cała w nerwach. Chodzi o sylwestra
Edyta Górniak cała w nerwach. Zwierzyła się, że obawia się o syna (AKPA, Telus)

Edyta Górniak znalazła się w gronie gwiazd, które wystąpią na tegorocznym "Sylwestrze Marzeń". Piosenkarka nie kryje, że ogromnie stresuje się przed swoim występem. Nie jest to jednak spowodowane tremą artystki, lecz... faktem, że u jej boku wystąpi Allan Krupa.

Allan Krupa wystąpi na scenie. Co na to Edyta Górniak?

Allan Krupa postanowił pójść w ślady sławnej mamy i związać swoją przyszłość z branżą muzyczną. Ukochany jedynak Edyty Górniak ma na koncie m.in. takie hity jak "Lambada" czy "Dżentelmen". Na potrzeby kariery młody mężczyzna przybrał pseudonim Enso.

Edyta Górniak nie kryje, że perspektywa wystąpienia wspólnie z Allanem Krupą napawa ją przerażeniem. Piosenkarce trudno jest w ogóle przyzwyczaić się do myśli, że tym razem będzie pracowała z członkiem rodziny. Zdobyła się także na wyznanie, że podobny sposób zwieńczenia 2022 roku będzie dla obojga nie tylko emocjonalni, ale i uroczysty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Allan Krupa o szerzonych przez Górniak teoriach spiskowych
Jest to dość nienaturalne w mojej głowie pracować z rodziną (...). Ale ten rok jest dla nas obojga bardzo jubileuszowy, więc zwieńczenie go wspólnym wyjściem na scenę jest dla nas bardzo uroczyste i dla mnie na pewno bardzo emocjonalne – wyznała Edyta Górniak w rozmowie z portalem Fakt.

Rzecz jasna nie tylko Edyta Górniak wystąpi na "Sylwestrze Marzeń". Poza piosenkarką zgodę na udział w koncercie wyrazili między innymi Sara James i Viki Gabor, czyli gwiazdy, które zaistniały dzięki Eurowizji Junior, Marina Łuczenko-Szczęsna, Golec uOrkiestra czy... Thomas Anders z Modern Talking!

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić