Edyta Górniak chce wynająć dom. Nie każdy może skorzystać

8

Edyta Górniak od jakiegoś czasu znajduje się w rozjazdach. W związku z tym postanowiła wynająć swoją piękną willę w Zakopanem. Z tej propozycji mogą skorzystać tylko niektórzy. Trzeba bowiem spełnić ważny warunek.

Edyta Górniak chce wynająć dom. Nie każdy może skorzystać
Edyta Górniak (Licencjodawca, AKPA)

Edyta Górniak niezmiennie cieszy się sporą popularnością. Wiele osób śledzi jej poczynania na scenie muzycznej, ale i w przestrzeni internetowej. Wokalistka stara się być bardzo aktywna. Nie boi się wygłaszania własnych poglądów, które nierzadko uznawane są za kontrowersyjne.

Górniak nie ukrywa, że lubi podróżować. Co jakiś czas opuszcza szeregi naszego kraju, by poznawać nowe miejsca lub wracać tam, gdzie czuje się bardzo dobrze. Niedawno przez kilka tygodni była w ukochanej Tajlandii. Później natomiast poleciała do Dubaju.

Wszystko wskazuje na to, że nie zamierza zbyt szybko wracać do ojczyzny. Oznajmiła bowiem, że chce wynająć swój dom.

Dopóki nie wrócę do Polski, możecie wynająć mój dom. Nie ma tam moich prywatnych książek. No, może kilka - poinformowała na Instagramie.

Edyta Górniak wynajmuje dom. Kto może skorzystać?

Do kogo Edyta Górniak kieruje propozycję wynajmu swojego lokum? Gwiazda zdecydowała się na postawienie ważnego warunku.

Życzyłabym sobie, aby jeździły tam tylko wyjątkowe osoby, ale ogólnie dom jest pod opieką agencji do wynajmu. Na chwilę możecie pomieszkać w moim domu - podkreśliła celebrytka.

Piosenkarka podała poza tym numer telefonu do agencji, która odpowiada za wynajem jej rezydencji. Istnieje zatem realna szansa na to, by zamieszkać w progach Edyty Górniak.

Zobacz także: Jeńcy wojenni w Rosji. Wzięli go za "brytyjskiego szpiega". Słuch po nim zaginął
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić