aktualizacja 

Edyta Górniak ma pomysł na własny program. Uchyliła rąbka tajemnicy

22

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych gwiazd polskiej estrady. Ostatnio stwierdziła, że ma 4000 lat i opowiadała o podejściu do swojej kobiecości. Teraz natomiast wyznała, że ma pomysł na... własny program telewizyjny!

Edyta Górniak ma pomysł na własny program. Uchyliła rąbka tajemnicy
Edyta Górniak (AKPA, AKPA)

Edyta Górniak pojawiała się w kilku programach telewizyjnych. Mogliśmy ją zobaczyć w "The Voice of Poland" czy też w "Tańcu z gwiazdami". Teraz okazało się, że ma pomysł na stworzenie własnego show! Opowiedziała o tym w rozmowie z magazynem Party.

Lubiłam "Taniec z gwiazdami", chociaż przez kilka miesięcy wszystko mnie bolało. Bardzo lubiłam też "Jak oni śpiewają", "Agenta", no i oczywiście "The Voice". Po prostu lubię pracować z ludźmi. Może kiedyś zrobię swój talk-show, żeby porozmawiać z ludźmi o życiu i cudach, jakich doświadczyli - zaznaczyła.

Górniak została również zapytana o to, czego żałuje w swoim życiu. - W sumie tego, że mój syn tak szybko dorósł. Myślę, że zrozumie to uczucie i utożsami się z tymi słowami każdy kochający rodzic - powiedziała.

Postanowiła ponadto opowiedzieć o walce Allana z dodatkowymi kilogramami. Górniak ujawniła, że jej syn miał już początki cukrzycy. Konieczne było więc błyskawiczne działanie.

Trener wyciągnął z poważnych tarapatów mojego syna, który miał początki cukrzycy. Widziałam więc na własne oczy efekty jego wiedzy i starań. Dlatego zwróciłam się do niego o pomoc. Odzyskałam siebie – zdrową i lekką. Nie wiem nawet ile kilogramów straciłam, ale czuje się bardzo dobrze - podkreśliła Edyta.

Edyta Górniak o swojej kobiecości

Ostatnio natomiast Górniak odnosiła się do swojej kobiecości. - To ja decyduję, kiedy eksponuję i aktywuję swoją kobiecość i sensualność. Nie jestem od niej uzależniona. To zawsze kwestia nastroju, okoliczności i mojego świadomego wyboru. Nikt z zewnątrz nie ma już nad tym kontroli - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Na Instagramie pokusiła się też o wyznanie na temat wieku. Poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4000 lat, mierząc czasem linearnym - pisała piosenkarka, czym zadziwiła internautów.

Zobacz także: "Mafie oświatowe" Czarnka. Z kim chce walczyć minister?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić