Edyta Górniak o tym, co złe. Głębokie przemyślenia w obliczu kryzysu

Edyta Górniak zasłynęła z wielu "złotych myśli" w trudnych czasach. Najpierw do wytężenia szarych komórek zmusiła ją pandemia, a obecnie wojna na Ukrainie. Piosenkarka pisze o Bogu, wolnej woli i tym, co złe.

Edyta Górniak o tym, co złe. Głębokie przemyślenia w obliczu kryzysu
Górniak o tym, co złe (AKPA, AKPA)

Edyta Górniak zabrała głos na temat Boga, zła i wolnej woli. W obliczu wojny na Ukrainie, piosenkarka postanowiła przemówić do fanów. Podzieliła się z nimi swoimi przemyśleniami w sprawie wiary. Co powiedziała?

Przypomnijmy, że gwiazda słynie z mocnych wypowiedzi o wierze. Niejednokrotnie mówiła o kosmosie, pozytywnym myśleniu i spokoju ducha, a nawet... kosmitach. Największą popularność zyskał cytat Górniak o "mind control" i "type recorder".

Również wypowiedź na temat przybyszy z zaświatów czy szczepionek na COVID-19 cieszyła się ogromną popularnością na liście "złotych myśli" Górniak. Tym razem gwiazda postanowiła zabrać głos w sprawie wiary, która łączy wielu ludzi w dobie kryzysu.

Do zła nie można nikogo zmusić. Można go tylko przekonać... Dlaczego ludzie tak często obarczają swoimi decyzjami Boga? Wszyscy otrzymaliśmy wolną wolę. Po prostu nie potrafimy nadal z tego prawa czysto korzystać - zaczyna wpis Górniak.

Piosenkarka dodała też, że "Bóg nigdy nie stoi po stronie zła". Według niej "to zło staje przeciwko Bogu". - Od Nas zależy, czy pokażemy taki stopień człowieczeństwa, który będzie wart ocalenia - informuje Górniak. Na koniec gwiazda zacytowała Johna Ortberga, amerykańskiego chrześcijańskiego autora.

Pokój nie polega na tym, by Bóg dał mi inne okoliczności. Pokój polega na znalezieniu Boga w takich okolicznościach.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ekspert z podziwem o ukraińskich żołnierzach. "To naprawdę fenomen"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić