Edyta Górniak zrównana z ziemią. "Wszystko zaczyna więdnąć"

235

Te słowa z pewnością bardzo zabolą Edytę Górniak. O jej poczynaniach muzycznych niezwykle dobitnie wypowiedziała się Elżbieta Zapendowska. Podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim ekspertka nie gryzła się w język.

Edyta Górniak zrównana z ziemią. "Wszystko zaczyna więdnąć"
Edyta Górniak (AKPA)

Elżbieta Zapendowska to ceniona ekspertka od emisji głosu. Niejednokrotnie pojawiała się w roli jurorki przeróżnych programów muzycznych. Talent pod jej opieką szlifowała m.in. Edyta Górniak.

Teraz Zapendowska postanowiła podsumować karierę muzyczną Edyty. W trakcie rozmowy z Kubą Wojewódzkim nie szczędziła jej cierpkich słów. - Oprócz warunków już wszystko zaczyna więdnąć - mówiła.

Biedna dziewczyna, która się zapędziła w jakieś samouwielbienie. Wiem, jak ona nie szanowała ludzi. Odcięła się od ludzi życzliwych i zawodowych. W Opolu pracowała z orkiestrą. Traktowała ich potwornie jak najgorszych pastuchów, którzy grają na złych fujarkach, po czym wychodzi do publiczności, mówi "wspaniała orkiestra" i się zachwyca - dodawała Zapendowska.

Zapendowska bezlitosna też dla Allana Krupy

Elżbieta Zapendowska, odnosząc się do Edyty Górniak, podkreślała, że "nie wie, co jej się w głowie tam stało". - Pod tą kopułką wydarzyło się tyle rzeczy, których nie da się odkręcić - kontynuowała.

Dostało się też Allanowi Krupie. Syn Edyty Górniak chce iść w ślady mamy i już zaczął nagrywać rap przepełniony wulgaryzmami.

Ma osiemnaście lat i parcie na szkło pewnie. Bardzo chce robić to, co zaczął. Nie wiem, czy go rynek nie zabije, bo są lepsi. Ale wychował się w takich warunkach, w jakich się wychował. Przy takiej matce, która plecie takie bzdury, że pół świata się śmieje - podsumowała Zapendowska.
Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichopek
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić