Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Edyta Górniak zrównana z ziemią. "Wszystko zaczyna więdnąć"

90
Podziel się:

Te słowa z pewnością bardzo zabolą Edytę Górniak. O jej poczynaniach muzycznych niezwykle dobitnie wypowiedziała się Elżbieta Zapendowska. Podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim ekspertka nie gryzła się w język.

Edyta Górniak zrównana z ziemią. "Wszystko zaczyna więdnąć"
Edyta Górniak (AKPA)

Elżbieta Zapendowska to ceniona ekspertka od emisji głosu. Niejednokrotnie pojawiała się w roli jurorki przeróżnych programów muzycznych. Talent pod jej opieką szlifowała m.in. Edyta Górniak.

Teraz Zapendowska postanowiła podsumować karierę muzyczną Edyty. W trakcie rozmowy z Kubą Wojewódzkim nie szczędziła jej cierpkich słów. - Oprócz warunków już wszystko zaczyna więdnąć - mówiła.

Biedna dziewczyna, która się zapędziła w jakieś samouwielbienie. Wiem, jak ona nie szanowała ludzi. Odcięła się od ludzi życzliwych i zawodowych. W Opolu pracowała z orkiestrą. Traktowała ich potwornie jak najgorszych pastuchów, którzy grają na złych fujarkach, po czym wychodzi do publiczności, mówi "wspaniała orkiestra" i się zachwyca - dodawała Zapendowska.

Zapendowska bezlitosna też dla Allana Krupy

Elżbieta Zapendowska, odnosząc się do Edyty Górniak, podkreślała, że "nie wie, co jej się w głowie tam stało". - Pod tą kopułką wydarzyło się tyle rzeczy, których nie da się odkręcić - kontynuowała.

Dostało się też Allanowi Krupie. Syn Edyty Górniak chce iść w ślady mamy i już zaczął nagrywać rap przepełniony wulgaryzmami.

Ma osiemnaście lat i parcie na szkło pewnie. Bardzo chce robić to, co zaczął. Nie wiem, czy go rynek nie zabije, bo są lepsi. Ale wychował się w takich warunkach, w jakich się wychował. Przy takiej matce, która plecie takie bzdury, że pół świata się śmieje - podsumowała Zapendowska.
Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichopek
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(90)
MarylaR.
2 miesiące temu
Jadą wozy kolorowe taborami...
Wit
3 miesiące temu
Edyto już nic nie mów, żałosna co mówisz. Samouwielbienie zastąpiło rozum. Traktujesz ludzi z wyższością a udajesz religijną. Twoja sprawa,że nie masz matury ale chyba to nie jest chwalebne.Masz się dobrze bo wykorzystujesz ludzi,fe. Może coś zaśpiewaj,czy już tego też nie umiesz, bo coś ostatnio na żywo nic nie słychać. Więc zamilknie i nie siej głupoty.
Krys
3 miesiące temu
No to jak Zapendowska była taka fajna do swojej córki to nie dziwię się, że córka nie chce z nią kontaktów.
Madonna S
3 miesiące temu
mądrość i świadomość zawsze kłuły w oczy...jak łatwo jest pluć na kogoś...a na religii czego Was uczyli?
Furagina
3 miesiące temu
Taka prawda
Olo
3 miesiące temu
Brawo pani Elu...nic dodać nic ująć...po mózgu została tylko dziura
Tak pytam
3 miesiące temu
A ta Górniak to co za jedną?
Lord
3 miesiące temu
Atrofia mózgu, całkowita.
gość
3 miesiące temu
NO TO KTÓRA Z TELEWIZJI JEST NAJWIĘKSZĄ SZCZUJNIĄ?
hen
3 miesiące temu
Zapędowska pewnie dostała niezłego kuksańca od Górniak. Chcę tej Pani powiedzieć, że nie jest największa i żaden ptak do swojego gniazda nie kupka.
hen
3 miesiące temu
Zapędowska pewnie dostała niezłego kuksańca od Górniak. Chcę tej Pani powiedzieć, że nie jest największa i żaden ptak do swojego gniazda nie kupka.
Anna
3 miesiące temu
Żałosna gardzi ludźmi wyniosła i zadufana a potem udająca że taka pobożna i płacze pod publikę pogubiła się no ale cóż wzorców dobrych nie miała
Pwn
3 miesiące temu
Kogo to obchodzi
Donia
3 miesiące temu
Panią Edytę można krytykować za wiele pozamuzycznych spraw, ale należy uczciwie i z szacunkiem podziwiać i doceniać za wyjątkowy talent, wspaniały głos, wyjątkową wrażliwość i inteligencję w interpretowaniu muzyki. Zawsze z przyjemnością słucham jej utworów, nie oceniam jej działalności pozamuzycznej i życia prywatnego. W dziedzinie wokalnej - to perła w koronie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić