Edyta Pazura irytuje się na dzieci. "Jest mi ciężko"

14

Edyta Pazura jest żoną Cezarego Pazury, z którym wychowuje troje dzieci. Para jest razem od 2009 roku, znają się świetnie i tworzą zgrany duet, jednak różni ich podejście do dzieci. W najnowszym wywiadzie żona aktora zdradziła, że jest jej ciężko wypełniać domowe obowiązki.

Edyta Pazura irytuje się na dzieci. "Jest mi ciężko"
Edyta Pazura irytuje się na dzieci. "Jest mi ciężko" (AKPA, AKPA)

Edyta Pazura jest żoną jednego z najsłynniejszych polskich aktorów. W najnowszym wywiadzie zdradziła, jak to jest być żoną wielkiego gwiazdora. Wyznała też, jakie zdanie ma wraz z mężem odnośnie wychowywania dzieci. Okazuje się, że ich podejście jest zupełnie inne.

W rozmowie z Magdą Mołek w internetowym programie "W moim stylu", Edyta Pazura opowiedziała o obowiązkach domowych, które nie zawsze są dla niej proste i przyjemne. Zdradziła, jakie zasady panują w jej domu i jak, wraz z Cezarym Pazurą, radzi sobie wychowując dzieci. Jak przyznała, nie jest jej lekko i często się irytuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cezary Pazura szczerze o przyszłości swoich dzieci

Edyta Pazura irytuje się na dzieci. "Jest mi ciężko"

Żona gwiazdora wychowywała się w domu, gdzie nie wiodło się dostatniego życia. Teraz bardziej docenia to, co ma i stara się zapewnić dzieciom jak najlepszy byt. Sporo podróżuje i spełnia się w pasji jaką jest fotografia wraz z mężem i trójką dzieci: 3-letnią Amelią, 10-letnim Antkiem oraz 4-letnią Ritą. Mimo, że są zgraną paczką, Edyta i Cezary miewają odmienne zdania co do wychowywania dzieci.

Jestem bardziej wymagająca do dziewczyn, a Czarek do Antka. Dziewczynom potrafi odpuścić. Zawsze jednak trzymamy jedną stronę - mówi żona gwiazdora.

Okazuje się również, że czasami Edycie Pazurze brakuje cierpliwości do swoich pociech. Zdarza się, że jest poirytowana i dużo wymaga "na już". - Jest mi ciężko, tak jak każdej mamie, podejrzewam - stwierdziła.

Nie krzyczę, ale potrafię być poirytowana. Przychodzę jak policjant i żołnierz, musi być tak i tak. Jestem bardziej zadaniowa, tego też wymagam od swoich dzieci. A Czarek lubi na spokojnie, żeby nikt go nie pospieszał. Daje dzieciom więcej luzu. To jest dobre uzupełnienie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić