Był gwiazdorem "Rodziny zastępczej". Co dziś robi posterunkowy?

22

Jarosław Boberek zasłynął rolą posterunkowego w słynnym serialu "Rodzina zastępcza". Przez lata grał zaprzyjaźnionego policjanta, z czego pamiętają go widzowie. Na koncie ma jednak mnóstwo innych ról. Występuje nie tylko przed kamerą! Co dziś robi serialowy posterunkowy i jak potoczyły się losy Jarosława Boberka?

Był gwiazdorem "Rodziny zastępczej". Co dziś robi posterunkowy?
Był gwiazdorem "Rodziny zastępczej". Co dziś robi posterunkowy, Jarosław Boberek? (AKPA)

Jarosław Boberek to aktor, który od lat gości na planach filmowych i serialowych. W swoim dorobku ma mnóstwo ról, w które wciela się od początku lat 90. Największą sławę przyniósł mu jednak serial "Rodzina zastępcza" emitowany na Polsacie. Boberek zagrał tam policjanta, dobrego znajomego głównych bohaterów. Co robi teraz i jak potoczyły się losy aktora?

Gwiazdor "Rodziny zastępczej" grał nie tylko w tej słynnej produkcji. Wystąpił też w "Wiedźminie", "Miodowych latach", "Barwach szczęścia", "Ojcu Mateuszu" czy serialu "Wataha". Nie każdy wie, że na koncie ma około stu ról telewizyjnych. Oprócz tego występuje w teatrze.

Nie jest to jakąś moją traumą, ale rzeczywiście ta rola [posterunkowego - przyp. red.] zapadła ludziom głęboko w pamięć. 10 lat na planie "Rodziny zastępczej" siłą rzeczy musiało odcisnąć się jakimś piętnem. Dodatkowo wciąż leci w paśmie powtórkowym - zdradził "Super Expressowi" aktor.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdę Stępień o ostatnich chwilach synka i tym, jak chce pomagać innym rodzicom

Jarosław Boberek występuje w Teatrze Studio, Teatrze Praga, a także pojawia się na deskach Teatru Capitol w Warszawie. Jego największą pasją jest jednak... dubbing. Serialowy posterunkowy z "Rodziny zastępczej" jest jedną z czołowych postaci polskiego dubbingu. Nie każdy wie, że jego popisowy numer to głos Kaczora Donalda czy króla Juliana z filmu "Madagaskar". To jednak kropla w morzu postaci, którym udzielił głosu, a mimo to wciąż kojarzony jest jako posterunkowy.

Jest to swego rodzaju szuflada, ale na szczęście nie zatrzasnęła się na tyle, żebym był bezrobotny - mówi gwiazdor.

Odtwórca słynnej roli spełnia się w dubbingu. Jest nie tylko aktorem w tej dziedzinie, ale również reżyserem dubbingu w takich produkcjach, jak "Disco robaczki" czy "Miś Yogi". Nadzorował też pracę podkładania głosu przy wielu grach komputerowych, m.in. "Warcraft III: Reign of Chaos" czy "God of War: Duch Sparty". Jedno jest pewne, Jarosław Boberek wciąż występuje przed mikrofonem i na ekranie.

Cały czas jestem czynnym i aktywnym aktorem - zapewnił gwiazdor.
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić