Ekspert z Ibizy zobaczył Korwin-Mikkego. Był bezlitosny

151

Wybory za pasem. Tym razem przyjrzeliśmy się jednak nie programom wyborczym poszczególnych partii, a temu, jak ubierają się ich przedstawiciele. Kto zasłużył na pochwałę, a kto nie radzi sobie najlepiej na modowym polu? Sprawdźmy.

Ekspert z Ibizy zobaczył Korwin-Mikkego. Był bezlitosny
Ekspert nie miał litości dla polityka Konfederacji (Instagram)

Specjalnie dla portalu o2 styl rodzimych polityków wziął Daniel Jacob Dali. To projektant mody i stylista, który związany jest zawodowo z Ibizą. Ubierał gwiazdy takie jak Paris Hilton czy Magda Gessler.

A jak nasz ekspert ocenia przedstawicieli partii politycznych na ostatnim odcinku przed wyborami? Nadmieńmy, że chodzi o modę, nie o wielką politykę. W końcu - jak cię widzą, tak cię piszą. Cóż, nie wszyscy będą mieć powody do radości...

Janusz Korwin Mikke

Nasz ekspert nie miał żadnych wątpliwości. - To jeden z najgorzej ubranych polityków w Polsce. Zero wyczucia stylu, wszystko, w czym się pojawia jest niespójne ze sobą - nie tylko jeśli chodzi o fason czy kolor, często jego ubrania są po prostu o kilka numerów za duże - uważa Daniel Jacob Dali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jaką jurorką w Mam Talent będzie Julia Wieniawa? "Zostałam rzucona na głęboką wodę"

- Jego garderoba przypomina bardziej manekiny ze sklepów z odzieżą na wagę, gdzie każdego dnia po prostu eksponuje się "wszystko i nic", w zależności, co przyjdzie w worku – kwituje.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mateusz Morawicki

Na przeciwległym biegunie znalazł się premier. - Zdecydowanie najlepiej ubrany premier, jaki kiedykolwiek był u władzy w Polsce. Idealnie dobrane garnitury i ogromna kolekcja krawatów w każdym odcieniu, jako dopełnienie całości. W okresie jesienno-zimowym zakłada długie płaszcze, do których często dobiera szaliki czy skórzane rękawiczki. Klasyka górą - uważa projektant.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Szymon Hołownia

- Jego styl jest jak wiatr. Czasami idzie w kierunku pewnych reguł, które są w modzie uznawane za podstawowe, ale niestety czasami oddala się od nich i to znacznie. Jedna z podstawach jego wpadek modowych są spodnie jeansowe, do których zakłada koszule, które powinny być dobrane tylko i wyłącznie do garnituru - zauważa Daniel Jacob Dali.

Przeważnie zapomina o krawacie. Niekiedy zza rozpiętej koszuli widać podkoszulek, co jest absolutnie nie do przyjęcia - krytykuje.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Donald Tusk

- Zawsze ubrany na wysokim poziomie. Nienaganny styl towarzyszy mu od lat i wielu politycznych kolegów powinno zaczerpnąć od niego wskazówek, jak się ubierać z klasą - kwituje Daniel Jacob Dali.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić