aktualizacja 

Wielkanoc. Porada ekspertki zaskoczyła prowadzących "Pytania na śniadanie"

101

Od jakiegoś czasu Ida Nowakowska i Tomasz Wolny tworzą duet gospodarzy programu TVP "Pytanie na śniadanie". Ostatnio prowadzący mocno się zdziwili. Wszystko za sprawą tego, co powiedziała im ekspertka.

Wielkanoc. Porada ekspertki zaskoczyła prowadzących "Pytania na śniadanie"
Ida Nowakowska i Tomasz Wolny (pytanienasniadanie.tvp.pl)

W ostatniej odsłonie popularnego programu śniadaniowego pojawiła się ekspertka od etykiety. O zasadach, których należy przestrzegać, opowiadała Aleksandra Pakuła.

W pewnym momencie doszło do nieoczekiwanego zwrotu. Ida Nowakowska i Tomasz Wolny byli zszokowani tym, co usłyszeli od specjalistki. Chodziło o zachowanie przy stole.

Ekspertka powiedziała, że... przy stole nie powinno mówić się "smacznego". Pakuła wyjaśniała, że należy z góry założyć, że gospodyni postarała się o przepyszne dania i nie ma konieczności, by życzyć tego w jej obecności.

"Smacznego" przy stole. Pakuła zaskoczyła

Później specjalistka od dobrych manier kontynuowała wątek życzenia "smacznego". Podkreśliła, że jeśli w domu jest taki zwyczaj i każdy go akceptuje, to nie ma potrzeby, by z niego rezygnować. Gdy jednak chcemy to powiedzieć, by wypaść elegancko, to lepiej sobie odpuścić.

Sygnałem do rozpoczęcia posiłku jest rozpoczęcie jedzenia przez gospodarza - podsumowała Aleksandra Pakuła.
Zobacz także: Krupa o przyjaźni z Edytą Górniak: "Moja mama lepiła Allanowi pierogi"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić