Elon Musk ma nową dziewczynę. Jest od niego dużo młodsza

158

Kilka miesięcy temu Elon Musk oficjalnie poinformował o rozstaniu z piosenkarką Grimes. Teraz natomiast wyszło na jaw, że spotyka się z młodszą od niego o 20 lat aktorką. Kim jest nowa wybranka serca Elona Muska?

Elon Musk ma nową dziewczynę. Jest od niego dużo młodsza
Elon Musk (Getty Images, Theo Wargo)

Elon Musk jest uznawany za najbogatszego człowieka na świecie. To szef Tesli, firmy SpaceX, a także twórca serwisu PayPal. Jego majątek szacuje się na około 234 miliardy dolarów.

Musk już kilkukrotnie był żonaty. Ma aż sześcioro dzieci. Jego ostatnia relacja z wokalistką Grimes przyniosła jednego syna. Para rozstała się w grudniu 2021 roku. Szukanie nowej partnerki Elonowi Muskowi nie zajęło dużo czasu.

"Daily Mail" donosi, że Musk już nie jest singlem. Okazuje się, że bogacz związał się z 29-letnią aktorką Natashą Bassett. Widzowie mogą kojarzyć ją m.in. z filmów "Ave Cezar", "Britney Ever Star" oraz "Sieć podejrzeń".

Zobacz także: Start rakiety Elona Muska. Projekt Starlink podbija kosmos

Partnerka Elona Muska pokochała go dla pieniędzy? Podobno nie!

Natasha jest o 20 lat młodsza od Elona. Amerykańskie media ochoczo rozpisują się o tej relacji. Podkreślają między innymi, że to już monogamiczny związek.

Prasa zaznacza też, że podobno aktorkę kręci intelekt partnera. Fortuna, jaką zgromadził, rzekomo nie jest dla niej istotna.

Parę przyłapali paparazzi. Natasha i Elon zostali sfotografowani, gdy wysiadali z prywatnego odrzutowca w Los Angeles.

Są bardzo zakochani w sobie i spędzają razem mnóstwo czasu - informuje "Hollywoodlife".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić