Elżbieta Romanowska uwięziona w hotelu. Tak zareagowała

5

Elżbieta Romanowska postanowiła wybrać się na urlop. W przerwie od pracy w teatrze i na planie programu "Nasz nowy dom" poleciała do Stanów Zjednoczonych. Niestety, w trakcie wyprawy nie wszystko ułożyło się po jej myśli.

Elżbieta Romanowska uwięziona w hotelu. Tak zareagowała
Elżbieta Romanowska (AKPA, Instagram)

Od jakiegoś czasu o Elżbiecie Romanowskiej mówi się naprawdę dużo. Wszystko za sprawą roli, którą otrzymała od szefa Polsatu Edwarda Miszczaka. Aktorka przejęła prowadzenie programu "Nasz nowy dom" po tym, jak wręczono zwolnienie Katarzynie Dowbor.

Teraz Romanowska ma znacznie więcej na głowie. Prowadzenie popularnego show musi bowiem łączyć z grą w teatrze i polskich produkcjach.

Mimo to znalazła czas na odpoczynek. Gwiazda wybrała się na urlop do Stanów Zjednoczonych. Niestety, nie wszystko ułożyło się tak, jakby tego oczekiwała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Viki Gabor o najdziwniejszych prośbach fanów. Mówi m.in. o zaproszeniach na studniówki

Elżbieta Romanowska opowiedziała o problemach w USA

Romanowska na bieżąco relacjonuje wyjazd do Stanów Zjednoczonych. O szczegółach ekspedycji opowiada za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Celebrytka nie ukrywa, że wypady do muzeów czy spacery amerykańskimi ulicami gwarantują jej dużo radości. Niestety, ostatnio humor Romanowskiej nieco się zepsuł. Wszystko za sprawą tego, że musiała zweryfikować plany.

Przez jakiś czas Ela Romanowska była uwięziona w hotelu. Dlaczego? O wszystkim opowiedziała.

Dzień dobry, mówię wam dzień dobry, ponieważ u nas jest po 11. […] My dopiero wychodzimy z hotelu, dość późno. Ze względu na to, że na zewnątrz nie jest za ciekawie ze względu na pożary, jakie mają miejsce, więc wszystko wygląda, jakby było spowite mgłą, taką dość dużą. Też troszeczkę gorsze są warunki, jeżeli chodzi o oddychanie. Więc my dzisiaj planujemy krótki spacer i będziemy się kryć w muzeach, które - tutaj ciekawostka - w wielu przypadkach są darmowe - zaznaczyła Elżbieta Romanowska na InstaStories.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić