Ile kobiet widzisz na obrazku? Prawie nikt nie potrafi odnaleźć wszystkich

7

Internauci wręcz uwielbiają różnego rodzaju testy na spostrzegawczość. Tym razem zagadka jest naprawdę trudna. Trzeba mieć bystre oko, by poradzić sobie z wyzwaniem. Czy dasz radę?

Ile kobiet widzisz na obrazku? Prawie nikt nie potrafi odnaleźć wszystkich
Ile kobiet widzisz na obrazku? (fragment grafiki) (Instagram, OLEG SHUPLIAK)

Oleg Shupliak jest ukraińskim artystą, który swoje prace prezentuje choćby na Instagramie. Jakiś czas temu twórca stworzył szkic przedstawiający kobietę. Co ciekawe, ma ona... wiele twarzy. Zostały one rozmieszczone w różnych miejscach pracy.

Tylko nieliczni potrafią namierzyć cztery twarze. "The Mirror" podał, że zaledwie 2 proc. osób jest w stanie odnaleźć wszystkie kobiety. Bez wątpienia to naprawdę trudne zadanie.

Praca ukraińskiego artysty przedstawia kobietę z gęstymi, falującymi włosami. Twórca zadbał również o bardzo ładną sukienkę, która powiewa na wietrze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Mamy do czynienia z aberracją". Ekonomista ostro o działaniu NBP

Główna bohaterka tej grafiki uśmiecha się w trakcie rozmowy przez telefon. Zapewne nikt nie będzie mieć najmniejszego problemu z tym, by dostrzec jej twarz. Schody zaczynają się dopiero wtedy, gdy odszukać musimy trzy pozostałe panie.

Jesteście gotowi na podjęcie wyzwania? Zatem do dzieła. Szukajcie trzech kobiet na poniższym obrazku.

Test na spostrzegawczość. Gdzie ukryły się twarze trzech kobiet?

Zlokalizowanie pierwszej kobiety to bułka z masłem. A gdzie ukryła się druga? Tutaj już trzeba mocniej wytężyć wzrok. Nie potrafisz jej znaleźć? Spójrz zatem na rękę kobiety w pobliżu jej policzka.

Odnalezienie trzeciej damy to jeszcze większe wyzwanie. Dostrzeżesz ją, gdy spojrzysz na lewe przedramię głównej kobiety. Jest ona zwrócona profilem do odbiorcy.

A gdzie jest czwarta kobieta? Odnalezienie ostatniej z pań to już ekstremalnie wysoki poziom trudności. Najpierw spójrz na brzuch głównej damy. Właśnie na nim znajdują się usta czwartej kobiety. Trochę wyżej widać zamknięte oko. Pokaźnych rozmiarów nos zbiega się natomiast z portretem trzeciej kobiety.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić