Emily Ratajkowski urodziła! Płeć dziecka? "Poznam ją, jak będzie miało 18 lat"

145

Emily Ratajkowski urodziła! Supermodelka zdradziła, jak nazwała dziecko. Powiedziała również, jakie ma plany wychowawcze. Nie wszyscy je rozumieją.

Emily Ratajkowski urodziła! Płeć dziecka? "Poznam ją, jak będzie miało 18 lat"
Emily Ratajkowski urodziła. (Instagram)

29-letnia modelka podzieliła się w czwartek na Instagramie wiadomością, że maluch urodził się trzy dni temu. Posypały się liczne gratulacje od celebrytów z całego świata. Wśród nich znalazły się m.in. Kylie Jenner, Bella Hadid, Kim Kardashian czy Heidi Klum.

Gwiazda zdradziła, że jej dziecko nazywa się Sylvester Apollo Bear. Po imieniu można zakładać, że to chłopiec, modelka nie chce podać płci dziecka. Razem z mężem uzgodniła, że będzie ono wychowywane w "domu neutralnym pod względem płci".

Lubimy mówić, że nie poznamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat i że wtedy nas o tym poinformuje. Wszyscy się z tego śmieją - powiedziała Emily.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

O ciąży Ratajkowski było głośno w mediach. Świat dowiedział się o niej, kiedy Ratajkowski wystąpiła na okładce magazynu Vogue w październiku ubiegłego roku. Nawet w ciąży modelka nie zrezygnowała z odważnych sesji zdjęciowych. Często pozowała nago z brzuchem, co było powodem szerokiej dyskusji publicznej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Emily Ratajkowski - kim jest jej mąż?

Emily Ratajkowski związała się z Sebastianem Bear-McClardem. To 31-letni aktor i producent filmowy. Nie wiadomo, jak długo zna się ta dwójka i kiedy tak naprawdę postanowili być razem. Zostali przyłapani w 2018 roku na randce w walentynki w restauracji La Poubelle w Los Angeles. Dwa tygodnie później wzięli potajemny ślub. I mają się dobrze do dzisiaj!

Zobacz także: Sekret figury Emily Ratajkowski
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić